Poté, co televizní stanice FOX oznámila, že nehodlá dále pokračovat v příběhu prostopášného prince pekel a ukončila tak Lucifera po jeho třetí sérii, většina fanoušků upadla v beznaděj. Ale ne na dlouho. Věrní diváci spojili své síly a v kampani #SaveLucifer bojovali za obnovení jejich oblíbeného seriálu. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a přišla pomoc zhůry. Respektive od Netflixu, který si Lucifera vzal pod svá křídla.

 

Seriál byl vytvořen na základě komiksu od Neila Gaimana, Sama Keitha a Mikea Dringenberga a sleduje příběhy Lucifera, který se rozhodl opustit svůj pekelný trůn a vydat se mezi smrtelníky, kde začal žít novým, trochu odvázanějším životem. Shodou okolností se setká s detektivem Chloe Decker, s kterou začne spolupracovat. Jako konzultant LAPD se může navrátit ke svému původnímu poslání, trestat hříšníky.

Po zrušení Lucifera se hledala nová televizní společnost, která by byla ochotná pokračovat v jeho vysílání. Přihlásilo se hned několik zájemců, ale práva získala streamingová společnost Netflix. V současné době nejsou k dispozici žádné údaje o tom, kdy by mělo začít natáčení nebo kdy se dočkáme nové série.

Zdroj: Youtube

Lucifer není prvním seriálem televizní stanice FOX, který byl letos zrušen a zároveň obnoven jinou společností. Poté, co bylo oznámeno ukončení Brooklyn Nine-Nine, se během 24 hodin přihlásila stanice NBC, která se seriálu ujala.

 

Záchrana zrušeného seriálu je spíše raritou. Ale i zázraky se dějí. V minulosti svou druhou šanci získala například Futurama. Zda se Lucifer dočká stejné obliby i pod vedením Netflixu je pro zatím ve hvězdách. Nezbývá nám něž vyčkat a těšit se na nové osudy a především na reakci Chloe, která Lucíkovi konečně uvěřila. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz