V podstatě každý film legendárního režiséra Quentina Tarantina je instantní hit, avšak ještě žádný nesklidil tak velký úspěch, jako western Nespoutaný Django. Měl vlastně tak velký úspěch, že Tarantino mu dopřál i pokračování v podobě komiksu jménem Django/Zorro, ve kterém Django spojí síly se Zorrem, jak již název napovídá. Avšak teď to vypadá, že tento komiks dostane i filmové zpracování. 

Podle internetového portálu Collider.com se začalo pracovat na pokračování filmu Nespoutaný Django, které bude údajně založené na již zmíněném komiksu. V současné době se pracuje na scénáři, přesněji na něm pracuje známý komik Jerrod Carmichael, kterého můžete znát například z filmu Sousedi. Každopádně, i když se jedná o film Quentina Tarantina, tak nám není zcela známo, do jaké míry je zapojen do produkce tohoto filmu, protože různé zdroje uvádějí rozdílné informace. Je možné, že jen dohlíží na Jerroda. Také je zcela možné, že je aktivně zapojený do psaní scénáře. Ale také je tady možnost, že najal druhého scénáristu, který by měl Jerrodovi pomoct.

Avšak zatím je nepodstatné, kdo na tomto potenciálním filmu pracuje, protože je stále zcela možné, že se nakonec Django/Zorro na filmová plátna vůbec nedostane. Nebylo by to poprvé, co Tarantino začal pracovat na nějakém projektu, jen aby ho o pár měsíců později zrušil. Ale pokud tento film opravdu vznikne, tak to nejspíš bude Tarantinův poslední film, protože tvrdí, že má v plánu ukončit svou kariéru po svém desátém filmu.

-reklama-