Přeci jen to začíná vypadat, že Daryl s Carol dostanou svůj vysněný výlet. Televizní stanice AMC totiž oznámila, že představitel Daryla a Carol, Norman Reedus a Melissa McBride, dostanou vlastní seriál. Co zatím o seriálu víme a kdy se na něj můžeme těšit?

Tato na první pohled skvělá zpráva však navázala na předešlé prohlášení o konci seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Nového, zatím nejmenovaného seriálu bychom se měli dočkat v roce 2023 a velký podíl by na něm měla mít současná výkonná producentka The Walking Dead (Živí mrtví), Angela Kang, která se k situaci vyjádřila následovně:

„Vlajková loď značky The Walking Dead byla mým domovem po jednu dekádu, z toho, že jej mám ukončit mám hořkosladký pocit. Nemůžu být však více nadšená, když mám pracovat se Scottem Gimplem a AMC na novém seriálu, který se zaměří především na Daryla s Carol,“ prohlásila Angela, „Práce s Normane Reedusem a Melissou McBride je jeden z vrcholných okamžiků mé kariéry a jsem nadšená, že můžeme jejich příběhy vyprávět společně.“
Provozní ředitel AMC dodal:
„Nemůžeme se dočkat, až v nastávajících dvou letech divákům přinese prodlouženou finální řadu The Walking Dead a vypustíme čtvrtý seriál z tohoto světa, který se zaměří především na Daryla s Carol v podání talentovaného Normana Reeduse a Melissy McBride a s pomocí Angely Kang a Scotta M. Gimplea. Ve světě živých mrtvých existuje ještě mnoho zajímavých směrů, kterými se můžeme vydat.“

Společnost AMC spolupracuje výhradně se Scottem Gimplem, který má na starosti téměř veškeré dění ohledně značky The Walking Dead. V plánu je i několik nových projektů, jako např. Tales of the Walking Dead – antalogický seriál, ve kterém bude každá epizoda vyprávět příběh nové nebo již existující postavy. Mimo jiné je ve hře několik nových inovativních projektů spadající pod značku The Walking Dead.

Zatím neznáme podrobnosti o čerstvě oznámeném seriálu týkající se Daryla a Carol, tudíž můžeme jen soudit, o čem v něm půjde. Mnozí se domnívají, že tímto krokem tvůrci vyzradili osudy obou hrdinů. Je tu však možnost, že nám seriál přiblíží některá dobrodružství z minulosti, o kterých jsme doposud nevěděli nebo jsme je neviděli.

Značka The Walking Dead s každým rokem roste. Opomenout bychom neměli ani připravovanou trilogii filmů v čele s Andrewem Lincolnem coby Rickem Grimesem. 4. 10. 2020 pak AMC odvysílá odložené finále 10. řady The Walking Dead (Živí mrtví). Na to posléze naváže svou premiérou nový seriál The Walking Dead: World Beyond a týden po premiéře této novinky odstartuje také 6. řada seriálu Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz