Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Moderování ve dvojici není pro Adélu Gondíkovou žádná novinka, jejího bratra ale v nové show televize Prima Můj muž to dokáže vystřídal mladý talent Ondřej Urban. Proč je ráda, že novou zábavu moderuje a nesoutěží? A co dokáže její muž?

Adélo, o čem je show Můj muž to dokáže?

Především o humoru. Do studia přichází známé páry. My ženy máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Na muže čekají netradiční úkoly a jejich slavné ženy nebo partnerky na své polovičky vsází. Ten, jehož žena nasadí nejvyšší laťku, se pokusí splnit úkol, který pro něj bude v tu chvíli překvapením. Tenhle pořad je ale především velkým zdrojem humoru. Pro nás ženy obzvlášť. Jsem ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Oni jsou pochopitelně i obdivováni, takže se s případným drobným ponížením snáze vyrovnávají.

Ponížením?

No… Pozorovat například manžela Evy Perkausové, svalovce, který na vysokých dámských podpatcích zdolává překážkovou dráhu, to se těžko popisuje, to se musí vidět!

Znala jste tuto show ze zahraničí?

Neznala. Před natáčením jsem se podívala na zahraniční verzi. Tam ale nevystupují známé tváře, tam soutěží běžní lidé. A vzhledem k tomu, že mohou vyhrát skutečně hodně peněz, jsou pro to ochotní udělat cokoliv, třeba si i potetovat obličej a možná pomalu i nechat si vyvrtat koleno. 

O co se hraje u nás?

Ani u nás není výhra malá, hraje se o sto tisíc korun. A i když s výhrou mohly páry naložit jakkoliv, všichni je věnovali na charitativní účely i přesto, že by se jim po koroně tyto peníze možná samotným hodily.

Co je na show podle vás nejzábavnější?

Všechno. Řeči, které vedou ženy u stolu o svých partnerech, protože někdy se ženy známějších mužů rozpovídaly víc, než by si možná muži přáli. To, jak se muži zhostí výzev, protože většinou se znemožní (smích). Jejich ženy totiž někdy z už tak obtížných úkolů udělaly nesplnitelné tím, že se nechaly publikem vyhecovat a vsadily si třeba na to, že jejich protějšek sní deset chilli papriček. 

Mezi soutěžícími jste měla i přátele. Zůstali vám dodnes?

Naštěstí ano. I když nějaké páry se ve studiu třeba i trochu pohádaly, nikdo nakonec neodcházel naštvaný. Naopak hodně žen mi pak i volalo, že si to všichni užili.

Vašemu muži se asi ulevilo, že show moderujete, a tudíž spolu nemůžete soutěžit, že?

Myslím, že by do toho v životě nešel. I když řadu úkolů by určitě zvládl.

Do jakých výzev byste ho poslala?

Zvládl by určitě sníst poměrně hodně chilli papriček. Má to rád, pálí si úplně všechno. Myslím, že by zvládl i tu překážkovou dráhu na podpatcích, pokud by si nezvrtl nohu. Chůzi v podpatcích díky filmům a divadlu docela zvládá. Asi by ale nezvládl zaplést cop malým holčičkám.

A jak soutěživá jste vy? Vyšponovala byste sázky?

Já nejsem soutěživá vůbec! Ale vůbec! A Jirka soutěživý taky není, nepotřebuje si něco dokazovat.

Show Můj muž to dokáže moderujete společně s Ondřejem Urbanem. Na moderování ve dvojici jste zvyklá, kdysi po vašem boku stával bratr Dalibor. Teď máte vedle sebe mladíka, jak to jde?

Ondřej je mladý, ale není nezkušený. Několik let už vysílá v rádiu, a to je průprava k nezaplacení. V rádiu musíte pořád něco říkat, i kdyby to byla sebevětší hloupost. Takže to, že jsme spolu nikdy dříve nic nemoderovali, pro nás nebyl žádný problém. Pravda je, že když jsme moderovali něco s bratrem, byl to on, kdo si musel zapamatovat všechna data, fakta, sponzory a účinkující. Teď to bylo na mně.

Show Můj muž to dokáže můžete sledovat 2. září na Primě.

Zdroj: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA