Seriál Gotham si právě dopřává svou zimní pauzu a můžeme se na něj těšit opět na jaře roku 2018. Již nyní však můžeme zhlédnout ukázku na druhou polovinu v pořadí již čtvrté řady, která nás čeká již pár měsíců. Na co se můžeme v pokračovaní Gothamu těšit? To se dozvíte níže v ukázce na 12. epizodu 4. série. 

UKÁZKA NA DRUHOU POLOVINU 4. SÉRIE 

V případě, že video s českými titulky nejede, můžete zhlédnout alespoň verzi s originálním znění bez přidaných titulků ZDE. 

Jak můžeme z ukázky na druhou poloviny 4. série Gothamu vyčíst, tak nás čekají opravdu krušné časy. Oswald v Arkhamu kuje pikle s Jeromem alias Jokerem, Jim skáče, tak jak Sofia píská, Lee se dostává do problémů, pravděpodobně také se Sofií, a Sirény se zdají být ze Sofiiné krutovlády lehce překvapené.

ZDROJ: i.ytimg.com

Dočkáme se však i světlých, respektive zajímavých momentů, jako např. Jimovo shledání s Barbarou a pravděpodobně i s Lee, návrat Ivy v podobě nové herečky, zmoudření Bruce Wayne či Solomonova cesta za sebepoznáním.

Jak se na pokračování Gothamu těšíte Vy? Jste rádi za návrat Jeroma Valesky coby Jokera? Jak si myslíte, že bude Sofiina krutovláda probíhat? Napište nám Váš názor dolů do komentářů! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz