Od 8. března se diváci stanice Paramount Network mohou každý večer od pondělí do čtvrtka těšit na dva oblíbené seriály – cenami ověnčená Taková moderní rodinka se představí vždy v 18:00, od 17. března navíc s premiérovou desátou sérií. Z jiné dimenze pak přiletí zpět i kultovní Červený trpaslík, který od první řady nabídne všechny své díly vždy v 19:20.

Taková moderní rodinka, FOTO: Paramount Network / FTV prima

Jay Pritchett se vrací ve své roli hlavy početného klanu Takové moderní rodinky, která se ani v premiérové desáté sérii rozhodně nebude nudit! Haley se bude muset rozhodnout, komu patří její srdce, navíc zjistí, že je těhotná, a to hned s dvojčaty. Jak na tohle oznámení u vánočního stromku asi zareaguje zbytek rodiny?

Alex bude mít mezitím šanci pracovat na projektu pro vládu, jenže pohovory s její rodinou nepůjdou úplně podle představ. Phil dostane šanci učit na univerzitě, na které studuje Luke, jenže tomu se představa otce v učitelském sboru příliš zamlouvat nebude. Claire s Jayem si musí vyjasnit, kdo dál povede jejich firmu. Manny představí rodině svou přítelkyni, o které nikdo nevěřil, že skutečně existuje.

Cameron s Mitchellem budou upevňovat vztah svůj i ke svým dětem, navíc jim dá pěkně zabrat i starost o synovce Calhouna… Taková moderní rodinka byla nominována na několik desítek cen Emmy, z nichž řadu vyhrála. V roce 2012 seriál získal Zlatý globus pro nejlepší televizní komediální nebo muzikálový seriál.

Červený trpaslík, FOTO: Paramount Network / FTV prima

Z jiné dimenze se na obrazovky vrátí kultovní sci-fi sitcom Červený trpaslík, který právě oslavil 33 let od vysílání první epizody ve své domovské Británii. Známá skupinka složená z jediného živého člověka Dava Listera, lidského kocoura, hologramu Arnolda Rimmera, humanoida Krytona a extrémně inteligentního počítače Hollyho s IQ 6000 tak bude opět vystavena nejrůznějším úskalím na těžařské lodi Červený trpaslík. Paramount Network uvede postupně od první epizody celý seriál oceněný Emmy Award, který si za dobu vysílání zamilovaly miliony fanoušků po celém světě.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Podělte se o svůj názor: