Videoportál Voyo má nyní ve svém archivu prvních pět epizod australské verze pořadu Svatba na první pohled. A bude se přidávat, nové epizody tak potěší diváky každý týden. Do konce roku Voyo publikuje celé tři zahraniční série unikátního sociálního experimentu.

Česká i slovenská adaptace pořadu Svatba na první pohled slavily úspěchy nejen na televizních obrazovkách, ale především na videoportálu Voyo. Jednotlivé epizody zde totiž zaznamenaly statisíce   zhlédnutí. Proto se na videoportálu Voyo nyní objeví jako benefit pro fanoušky tohoto experimentu tři řady australské verze pořadu. Jak se hledá ten pravý či ta pravá na jižní polokouli, v zemi, kde je 26 milionů obyvatel?

FOTO: Distribuce Voyo / TV Nova

Australská Svatba na první pohled je unikátní nejen počtem účastníků, ale i několika poprvé. Dvacet snoubenců deset jednotlivých svateb v jeden den. Před tím, než se ocitli mezi vybranými, prošli všichni účastníci psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Zajímavostí této série jsou například jednatřicetiletá jednovaječná dvojčata Sharon a Michelle, která se přihlásila společně a společně se také objeví před oltářem. Podaří se trojici odborníků pro ně najít také dvojčata? Svou, v pořadí již druhou svatbu, si přeje také nejstarší ženich experimentu John, kterému je padesát čtyři let. Nejnáročnějším ženichem bude ale zcela jistě Michael. Ten je v týdnu úředníkem a o víkendech striptérem. O své budoucí ženě má dost jasnou představu – malá ouška a šedesát kilogramů. Jak bude jeho nová žena reagovat, až zjistí, že si vzala víkendového striptéra?

„Bude to velký, odvážný a drsnější než dřív,“ popisuje australský sociální experiment klinická psycholožka Trisha Stratfordová.

Novinkou je také to, že se všechny nevěsty a všichni ženichové potkají už den před svojí svatbou. Ale samozřejmě muži i ženy zvlášť! Mohou si tedy mezi sebou sdělit příběhy, které je k tomuto odvážnému kroku vedly. Po svatbách se navíc setká i všech dvacet účastníků dohromady. Zamíchá to kartami? Zpochybní toto setkání výběry odborníků?

Sezdané dvojice čeká v průběhu reality show několik fází: stráví spolu líbánky, vyzkouší si společné bydlení a také stráví čas s příbuznými. Poté přijde Den rozhodnutí, kdy se každý z účastníků bude muset vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat, nebo jestli se chce rozejít.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR