Vítám Vás u další části, kde si představíme největší filmové události v kinech v roce 2018. Dnes se podíváme na období od Dubna do Června, kdy studia vypouští své nejlepší filmy a útočí na velká výnosová čísla. Začíná tzv. Blockbusterová sezóna, která ještě nedávno začínala až v létě. A věřte nebo ne, zase se můžeme těšit na velkolepé i menší snímky.

Fakjů Pane Učiteli 3 (Fack ju Göhte 3)

Premiéra v kinech: 5.4.2018

Zdroj:www.fanart.tv

Závěr trilogie, která v roce 2013 překvapila svět. Opět se setkáváme s neortodoxním učitelem, který bojuje proti školnímu systému. Tentokrát musí své studenty připravit na důležité testy, které by mohly ohrozit jejich maturitu. Opět u toho nebude chybět spousta zmatků, problémů a zajímavých situací. Já osobně kino nejspíše vynechám, ale rozhodně se na snímek těším. První dva totiž nebyly vůbec špatné.

Noví Mutanti ( X-men: New Mutants)

Premiéra v kinech: 12.4.2018

Zdroj:www.cheatsheet.com

Tohle nevypadá vůbec zle. V první řadě, to nevypadá jako klasický film z X-men Universa, každopádně tvůrci dali na žánrovou změnu a podle traileru to vypadá, že dostaneme temnou, drsnou až hororovou podívanou o mladých mutantech vězněných v nějakém zařízení. Proti čemu však stojí? Čelí svým strachům či jiným nepřátelům? Snímek rozhodně budí zvědavost a také herecké obsazení budí pozornost. Anya Taylor-Joy (Split) či Charlie Heaton (Stranger Things) hrají první ligu a já si tento kousek určitě nenechám ujít.

Rampage: Ničitelé (Rampage)

Premiéra v kinech: 19.4.2018

Zdroj:www.warnerbros.co.uk

Dwayne Johnson je poslední dobou dost vytížený. Momentálně sklízí úspěch za nové Jumanji a hned na to dotočí film na motivy staré videohry. Zde si zahrál člena speciální jednotky, který má přátelský vztah s gorilou. Tu a další dvě zvířata unesou pytláci, kteří do nich nacpou sérum, které zvyšuje agresivitu, ale i celkovou velikost. Dočkáme se tak tedy obří opice, vlka a krokodýla. Jedná se o další spolupráci režiséra Brada Peytona a The Rocka, kteří spolu pracovali už na San Andreas a Cesta na tajuplný ostrov 2. Na snímek se těším, přesto však mám malinké rezervy.

Avengers: Infinity War

Premiéra v kinech: 26.4.2018

To nejlepší nakonec. Marvel zakončuje jednu etapu svého vesmíru a bude to bolet. Všichni hrdinové v jednom filmu proti největšímu arcilotrovi Thanosovi. Vypadá to úchvatně, trailer umí navodit husí kůži a vše funguje. Tuším, že snímek překoná metu dvě miliardy dolarů. Rozhodně se bude jednat o temný snímek a tak budeme svědky i nějakého toho umírání. Kino je povinností

-reklama-