Asi každý si pamatuje populární sci-fi seriál Hrdinové (Heroes), který před pár lety na televizních obrazovkách zabodoval u velkého procenta diváků. Nyní se, po čtyřech letech od ukončení, rozhodlo NBC oblíbený seriál znovu vzkřísit.


Americká televizní stanice NBC v sobotu vypustila během přenosu Olympijských her teaser pro novou řadu seriálu Hrdinové, která se bude vysílat pod názvem Heroes: Reborn.

Mini-série má mít premiéru příští rok a každá z 13 epizod bude pojednávat o jednotlivých hrdinech. Tento postup byl původně plánován i pro první Hrdiny, ale nakonec od toho bylo upuštěno.

Zatím nebyly oznámeny žádné detaily k příběhové linii, ale jako výkonný producent se vrátí Tim Kring. Dále by měla vyjít digitální série, která bude předcházet Reborn a představí hlavní postavy. NBC také nevylučuje, že se objeví někteří staří známí z původního seriálu.

Zde najdete i zmiňovaný teaser, ale jedná se skutečně jen o oznámení série, takže žádné záběry ze seriálu samotného v něm neuvidíte:Zdroj: IGN

[fbcomments]

-reklama-