Zvěsti, které začaly kolovat na začátku tohoto roku byly zřejmě pravdivé! Stanice FOX začala nedávno připravovat pokračování jejich úspěšného hitu. Moc se o něm ale zatím neví. 

fox-confirms-prison-break-is-coming-back-488749-2

Bratři Michael Scofield a Lincoln Burrows se připravují na návrat. Stanice FOX odklepla pokračování Útěku z vězení. Americká stanice připravuje limitovanou sérii o zhruba dvanácti epizodách, která by podle všeho měla mít uzavřený děj. Objevit se v ní mají i původní herci Wentworth Miller a Dominic Purcell.

V posledních dvou letech je PB už třetí seriál, který se na stanici FOX dočkal znovuzrození, hned po 24 hodinách a Aktech X. Otázkou zůstává v jakém období by se měly další díly odehrávat, vzhledem k tomu, že by se jeden z bratrů v pokračování nemohl objevit, protože zemřel při záchraně Sáry.

Purcell i s Millerem se zabydleli na stanici CW, kde září v seriálu The Flash a objeví se i v novince Legends Of Tomorrow.

theflash3

Fanoušci seriálu jsou nadšení, tvůrce seriálu Paul Sheuring by se rád vrátil k novému dobrodružství, navíc i s původními hrdiny a říká, že to není úplně nemožné. Jelikož jsou jak Purcell, tak Miller velice vytížení, je otázkou zda budou mít příležitost se oba k seriálu vrátit. Producenti a ani televizní stanice zatím nezahájily o seriálu žádné jednání, přesto má Sheuring dost nápadů. K těmhle dvěma hereckým esům chce přidat i nového hlavního hrdinu, aby dal show trochu fresh kick.

prison_break__team__2_by_dy_ce

Sledovali jste Prison Break? Myslíte, že je dobrý nápad seriál oživit?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz