Comic-Con v San Diegu je v plném proudu. Během včerejšího panelu Fear the Walking Dead a The Walking Dead vyšlo ohledně obou seriálů mnoho novinek. Řeč přišla i na ztracený charakter Ricka Grimese. Ten je od páté epizody 9. série nezvěstný a jeho osud po časovém skoku neznámý. Co bližšího nám k jeho návratu tvůrci prozradili? 

O Rickově osudu se sice mluvilo, nečekejte však vlnu informací. Tvůrci na včerejším panelu potvrdili svá dřívější tvrzení: Rick Grimes se do seriálu The Walking Dead nevrátí. Nevěště však hlavy, jeho návrat byl i přesto potvrzen. Ricka uvidíme v připravovaných filmech, na které nás láká krátké video.

Rick Grimes tedy ve světě živých a mrtvých ještě neskončil. Jeho poslední dobrodružství uvidíme na bílém plátně. Ano, čtete správně. Film bychom měli vidět i v kinech, ostatně, jak nám prozrazuje i samotné video. Zdali se snímky dostanou i do českých kin, to zatím nevíme, můžeme pouze doufat.

Na závěr bych jen rád zmínil, že jak tvůrci seriálu, tak autor komiksu, učinili již několik kamenných prohlášení, které se nakonec změnily. Dobrým příkladem je nedávno ukončený komiks The Walking Dead, ke kterému se autor, Robert Kirkman, vyjádřil tak, že celá tato značka je postavená na momentu překvapení, a proto byl i její konec nečekaný.

Proč je tohle důležité? Odpověď je prostá. Přesto, že tvůrci slibují Rickův návrat až v připravovaných filmech, existuje stále malá šance, že jej ještě uvidíme v seriálovém zpracování, ať už formou flashbacku či jakkoli jinak.

Těšíte se na filmy ze světa The Walking Dead? O čem podle vás filmy budou? Dejte nám vědět váš názor dolů do komentářů! 

-reklama-