V květnu roku 2019 stanice Amazon Prime Video odvysílala šestidílný seriál Dobrá znamení (Good Omens), natočený podle stejnojmenného románu od sira Terryho Pratchetta a Neila Gaimana, dvou velice úspěšných a oblíbených autorů.

Vzhledem k tomu, že tito dva spisovatelé se nikdy nedostali k napsání druhého dílu a po smrti Terryho Pratchetta Gaimanovi nepřipadalo správné připisovat dobrodružství dvou hlavních postav, andělovi Azirafalovi a démonovi Crowleymu, dlouhou dobu to vypadalo, že se žádného pokračování nikdy nedočkáme.

Ve svém nedávném rozhovoru pro Digital Spy se však Gaiman vyjádřil následovně: „Myslím, že pravděpodobnost vytvoření více epizod Good Omens je poměrně vysoká. Není to tak, že bychom o to neměli zájem. Musíme jen vymyslet, jak a kdy a vyřešit všechno okolo. Moc rádi bychom do toho opět šli, takže je to spíše otázkou toho, jak se vyřeší nynější situace s pandemií a jestli na to budeme mít čas. Vím, že nejsem jediný, kdo by chtěl vidět více Crowleyho a Azirafala.“

Tohle tvrzení potvrzuje i nedávné video na platformě Youtube, které odhaluje, jak se Crowley a Azirafal vypořádávají s izolací.

Video:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz