Už od začátku čtvrté série Riverdale jsme věděli, že Jughead Jones někdy v průběhu zemře. Nevěděli jsme však jak, a nebo jestli vůbec. Nejnovější epizoda nám však přinesla nové informace, týkající se Jugheadovy smrti. Článek obsahuje SPOILERY!

Ve středu 4. března vyšel nový díl s názvem „To Die For“, který pokračoval tam, kde ten předchozí skončil. Hned na začátku obdrží Betty hovor od Donny, která jí řekne svou teorii o tom, že Jughead ve skutečnosti není mrtvý. Betty to samozřejmě popře. Na druhý den jsou všichni tři kamarádi, Betty, Archie a Veronica, zatčeni šerifem FP Jonesem. FP ale nemá žádné důkazy, tak je nechá už po pár hodinách jít. Betty mezitím uspořádá Jugheadovi pohřeb, na kterém se ukážou také Bret a Donna s účelem dokázat, že Jug žije. Později také s Archiem předstírají, že spolu mají aféru. Všechno naznačuje tomu, že je Jug doopravdy mrtvý. Až v posledních pár minutách se dozvídáme, že tomu tak ve skutečnosti není.

FOTO: reprofoto YouTube

Někdo to čekal, někdo zase ne, ale Jughead skutečně nafingoval svou smrt. Nebyl v tom ale sám, věděli o tom všichni jeho kamarádi, a také jeho otec, FP. Důvod, proč Jughead předstíral svou smrt, byl jasný – konečně vyhrát nad Stonewallskými“, Bretem a Donnou. Zatím sice nevíme, jak to vlastně udělal, ale na to bychom podle traileru měli dostat odpověď už v příští epizodě. No a co se bude dít až se tohle vše objasní? Možná se do konce sezóny dozvíme, jak se znají Chic a Charles. Nebo kdo na začátku sezóny natáčel domy občanů Riverdale.

Co si vy myslíte o Jugheadově plánu? A jaké tajemství zjistila Veronica o Donně? Napište nám do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz