Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Napínavější a zábavnější než nový seriál televize Prima „Dobré zprávy“ je sledovat, co se kolem něj odehrává. Přestože reklamní kampaň ho klamavě propaguje jako něco jedinečného, z diváckého hlediska jde o jasný propadák. Dokonce se objevily spekulace, že Prima natáčení dalších epizod ukončí a vysílání těch dosud vzniklých přesune mimo z hlavního vysílacího času.

Společenský magazín Primy „Showtime“ tento týden odvysílal reportáž z autogramiády, které se zúčastnili herci „Dobrých zpráv“ a snažila se tím vyvolat dojem, jaké oblibě se těší. Mimochodem, reportáž s obvyklou ironií uvedla moderátorka Laďka Něrgešová, která se diváků ptala, zda někdy přemýšleli o tom, k čemu jsou lidem podpisy slavných: „No ne, jako vážně. Co se s tím dělá? K čemu to máte? Proč to máte?“

Vzápětí se dočkala zjištění, že rozdávání autogramů může mít smysl i pro ty, co je dávají: „Je to vlastně první autogramiáda, takže já si myslím, že si my si to moc užíváme, je to moc hezký, že ty lidi přišli, že nás chtějí vidět, že chtějí, abychom se jim podepsali, i když zatím běželo jen pár dílů. Je to moc příjemný pocit, mám z toho radost,“ pochvaloval si například herec Jan Fanta. Herečka Sára Rychlíková zase tvrdila, že má samé příjemné ohlasy, přestože hraje nepříliš sympatickou postavu. A Kristýnu Frejovou potěšilo, že diváci mají potřebu dát najevo, jak hezký večer jim hrdinové seriálu připravili.

Skončí nebo ne?

V některých médiích se však objevily informace, že s ohledem na mizernou sledovanost (která již klesla pod hranici půl milionu) by mělo natáčení „Dobrých zpráv“ skončit. To ale popřel jejich PR manažer Josef Ducký a stanici „CNN Prima News“ sdělil: „Natáčení seriálu Dobré zprávy pokračuje. Není pravdou, že by měl skončit na konci roku. Dějové linky se teprve rozjíždějí a diváci se stále mají na co těšit.“ Jenže, redaktorům serveru Extra.cz údajně sdělil něco jiného, když na dotaz, zda natáčení skončí, odpověděl: „V současné době dokončujeme aktuální sérii seriálu „Dobré zprávy“. Příběhy hlavních hrdinů mají uzavřený děj a prozatím neuvažujeme o natáčení pokračování.“

Nejromantičtější televizní láska?

Každopádně se nyní televize Prima snaží všemožnými způsoby o „Dobré zprávy“ zvýšit zájem nebo alespoň zoufale udržet ten dosavadní a zastavit klesající sledovanost. Na svém Facebooku tak činí pomocí různých zavádějících superlativů, když například tvrdí: „Děj Dobrých zpráv slibuje tu nejromantičtější televizní lásku.“ Nebo dokonce vyzývá diváky, aby sami rozhodli o „nejlepším páru“ a ptá se jich přitom: „Ke komu se Mona více hodí? K Šimonovi nebo Tobiášovi? Kterou lovestory byste chtěli vidět?“ Jenže nemálo diváků jí dává najevo, že tuhle špatnou telenovelu vidět nechtějí.

Zdroje: Televize Prima, extra.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz