V Ulici právě hýbe dějem nevěra doposud zásadové policistky Karly, která má doma manžela a dvě děti. Od této postavy to diváci nečekali a stále se s jejím osudem těžce sžívají. V seriálové Ulici ale nejde o ojedinělou nevěru, toto téma je v ní aktuální od jejich začátků. Nevěrníků z řad nejen mužů, ale i žen, totiž byla již pěkná řádka. Vzpomenete si na všechny?

V prvních epizodách, které byly odvysílány před dlouhými 17 lety, jsme se setkali s dost možná největším nevěrníkem Ulice, a to Oldou Farským v podání Ondřeje Pavelky. Ten, ač měl doma manželku a dvě dcery, udržoval poměr s krásnou Silvou (Eva Decastelo) a posléze končil často v náruči Ingrid Šmídové (Jana Sováková), která vedla salon, ve kterém pracovala Oldova manželka Jitka (Ilona Svobodová). Jitka se rozhodla být Oldovi také nevěrná, ale výběr partnera byl velmi nešťastný. Z Vladimíra Kukačky (Pavel Rímský) se totiž vyklubal stalker, který unesl nejenom ji, ale i její dceru a Jitku nakonec pobodal.

 

Nevěrní byli i manželé Bára (Tereza Brodská) a Tomáš (Petr Vacek) Jordánovi. Nejdříve Bára udržovala poměr se svým kolegou Petrem Boháčem (Pavel Kříž) a poté zase Tomáš podlehl Haně Petříkové (Lucie Petrnová), učitelce jejich dětí.

Nevěrný byl i aktuální „slušňák“ Lumír Nykl (Václav Svoboda) manželce Světlaně (Tereza Bebarová), a to se svojí učitelkou anglického jazyka Pavlou Rambouskovou (Petra Hřebíčková). A bratr této sexy učitelky Eddie Rambousek (Jiří Panzner) zase podvedl s kolegyní Zorou (Zuzana Stavná) svoji partnerku Adrianu (Šárka Vaculíková).

Ani Bedřich Liška (Adrian Jastraban) nepatří mezi svatoušky co se vztahů a věrnosti týče. Svoji partnerku Aničku (Ljuba Krbová) totiž podváděl s její kamarádkou Lucií Wolfovou (Lucie Benešová), se kterou pak nějaký čas i žil. Jeho kamarád a dřívější kolega z práce Jarda Hejl (Martin Hofmann) podvedl svoji nastávající manželku Lenku (Michaela Badinková) těsně před svatbou, a to s mladou sekretářkou Markétou. Ze svatby sešlo, ale Lenka mu nevěru odpustila, a nakonec se vzali. Všemu ale předcházela i Lenčina nevěra, která již dříve podvedla právě Jardu, a to se svým kolegou ze školy, tělocvikářem Hynkem (Roman Vojtek).

 

Nevěra se točila i kolem Terezy Jordánové (Patricie Pagáčová), která udržovala vážný vztah s ženatým Romanem Šámalem (Lukáš Jůza), jenž měl doma nejen manželku ale i dvě děti. Ani její Tereza ale nebyla vždy „svatá“, i ona sama se dopustila nevěry, když podvedla přítele Vojtu (Petr Buchta) s Petrem Peterkou (Jan Plouhar).

Mezi novější nevěrníky, kromě již zmíněné Karly, patří i Martin Maléř (Tomáš Dastlík), který podváděl svoji manželku Veroniku (Hana Holišová), a nakonec ji a jejich dvě děti kvůli mladší Šárce (Malvína Pachlová) opustil.

 

Jak to dopadne mezi Karlou (Markéta Stehlíková) a Jakubem (Jan Mansfeld), můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Vzpomínáte ještě na někoho? Podělte se do komentáře.

Zdroj: Autorský text

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA