Tento týden patří bezpochyby jednomu z nejznámějších komiksových padouchů vůbec. Joker, který spadá pod DC Comics a za posledních několik desítek let se dočkal hned několika zpracování, dostane letos svůj vlastní film. Mluvíme tu jak o hraných, tak kreslených verzích této postavy. V letošním roce se však můžeme těšit na dalšího Jokera, tentokrát v podobě  herce Joaquina Phoenixe. Na první ukázku k filmu Joker se můžete podívat níže! 

Nutno podotknout několik podstatných věcí, a to především, že se jedná o tzv. Jokerův origin, což znamená, že se dočkáme jakéhosi zrození téhle postavy, prvních kriminálních krůčků a tak podobně. Od filmu tedy nelze očekávat, že v něm uvidíme Jokera na samotném vrcholu zločinecké kariéry, kdy pěkně zavařuje temnému ochránci Gotham City.

Film podle traileru vypadá, jako velmi seriózní a temné drama, které ukáže zrod Jokera, tak jak by měl vypadat. Joaquin Phoenix (Joker) se této role chopil všemi deseti a my se můžeme těšit na solidní podívanou. Filmový Joker však není ten jediný, kterého v letošním roce uvidíme. Na dalšího Jokera se můžeme těšit v poslední řadě seriálu Gotham. 

Fanoušci tohoto seriálu nepochybně ví, že jsme v průběhu pěti řad viděli již mnoho podob Jokera a zatím žádná nebyla ta pravá. Před pár dny však televizní stanice FOX vypustila ukázku, která nám odhaluje pravděpodobně úplně finální podobu tohoto padoucha. Jak vypadá seriálový Joker? Na to se můžete podívat níže.

Snímek Joker na prvním oficiálním plakátu: 

Gothamský Joker vypadá asi nejlépe ze všech zatím představených (seriálových) podob. Škoda jen, že jej neuvidíme ve více jak pár epizodách. Sledujete seriál Gotham? Který Joker se vám líbí nejvíc? Těšíte se na film o tomto padouchovi? Dejte nám vědět dolů do komentářů! 

-reklama-