Pokud jste doposud neslyšeli o televizní show „Lucifer“, nastal pravý čas na to, abyste se usadili ke svým obrazovkám, a zjistili proč je tento seriál tak výjimečný a zábavný. Čeká nás totiž poslední pátá série, díky které dostanou fanoušci konec jak se patří.

 První tři série Lucifera byly vysílány na televizní stanici Fox. Poté však přišlo v květnu 2018 šokující oznámení v podobě zprávy, že se fanoušci další sezóny nedočkají! Vzhledem k cliffhangeru na konci bylo pochopitelné, že se cítí pobouřeni, a proto odstartovala kampaň #savelucifer. Díky této kampani byl seriál zachráněn Netflixem, který letos vydal deset epizod čtvrté série. Pro některé to mohlo vypadat jako úplný konec, ale naštěstí nás Netflix zahrnul další skvělou zprávou! Dočkáme se závěrečné páté sezóny.

Oficiální plakát pro 5. sezónu:

 Výkonní producenti Joe Henderson a lldy Modrovich uvedli ve společném prohlášení: ,,Jsme neuvěřitelně vděčni Netflixu za oživení naší show, a nyní nám dovolují dokončit příběh Lucifera za našich podmínek.“

 ,,A co je nejdůležitější, chceme poděkovat fanouškům za jejich neuvěřitelnou vášeň a podporu. Díky páté sérii skončí Luciferův příběh tak, jak by měl.“

 Fanoušci mají už teď spoustu otázek. Dozví se Dan a Ella kdo je opravdu Lucifer zač? Co se stane mezi Luciferem a detektivem Chloe Decker?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz