Netflix přeje zamilovaným. Od pátku 29. dubna mají diváci k dispozici výběr nejoblíbenějších a nejsledovanějších českých romantických komedií pod názvem První máj. Speciální kolekce bude v nabídce po dobu dvou týdnů.

Zábavní služba Netflix zařadila do své stávající kolekce romantických filmů a seriálů novou a časově omezenou nabídku českých romantických komedií. V kategorii První máj tak mohou výlučně čeští předplatitelé vybírat z nejoblíbenějších a nejsledovanějších českých zamilovaných titulů. Speciální stránku na oslavu tradičního svátku zamilovaných (1. května) spustil Netflix v pátek 29. dubna a k dispozici bude dva týdny.

Ve stávající nabídce zamilovaných filmů a seriálů je na výběr například z kategorií Láska za starých časů, Smyslná romantika, Láska v jakémkoli jazyce a spousty dalších. Na romantiku Netflix láká třeba populárním seriálem Bridgertonovi nebo oblíbeným filmem Padesát odstínů šedi.

Dočasná část kolekce s názvem První máj obsahuje klasické i novější tituly z české tvorby. Ve výběru nechybí kultovní trháky Slunce, seno a pár facek, S tebou mě baví svět nebo novější filmy jako jsou Bábovky, Ženy v pokušení, Muži v naději nebo třeba Ženy v běhu.

Tipy, na filmovou romantiku už máte. Tak co třeba svou milovanou polovičku překvapit filmovým maratonem na den zamilovaných? Namixujte si svůj výběr romantiky dle své chuti.

První máj – české romantické komedie

Byl pozdní večer, první máj… a my si po polibku pod rozkvetlou třešní pustili jednu z českých romantických komedií. Bude z čeho vybírat 👇

Posted by Netflix on Thursday, April 28, 2022

Zdroj: Netflix

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR