Netflix a Marvel dále pokračují v rušení seriálů, které vznikly díky jejich spolupráci. K seriálům Iron Fist a Luke Cage se připojuje další, a to divácky oblíbený Daredevil, který po končí třech sériích. 

Spolupráce mezi společnostmi začala před pár lety a od té doby přivedla na svět několik seriálů. Už v minulých měsících jsme vás informovali o zrušení dvou z nich. Prvním se stal Iron Fist, který byl zrušen po dvou sériích. Chvíli po něm společnosti oznámily další zrušení, a tak se ani Luke Cage nedočká dalších dílů. Daredevil se na obrazovkách poprvé objevil v roce 2015 a během krátké doby si ho oblíbilo mnoho fanoušků. Třetí série byla na streamovací službě Netflix spuštěna teprve nedávno a mezi diváky zaznamenala úspěch, ale  i tak  se fanoušci s Daredevilem budou muset rozloučit.

channel24.com

Několik herců už se vyjádřilo na sociálních sítích s tím, že jsou velice překvapeni, smutni a jejich kolegové jim budou chybět. „Seriál Daredevil od Marvelu nebude obnoven. Jsme opravdu hrdí na všechny série a i přesto, že je to pro fanoušky bolestivé, cítíme, že bude nejlepší, když tuto kapitolu uzavřeme právě teď. Velký dík patří scénáristovi Eriku Olesonovi, ostatním scénáristům, celému štábu a neskutečným hercům, včetně Charlieho Coxe, který ztvárnil samotného Daredevila. Děkujeme fanouškům, kteří seriál několik let podporovali,“ tak zní oficiální vyjádření Netflixu.

parlante.cl

I když žádné bližší důvody zrušení nejsou známy, spoustu fanoušků se domnívá, že za vším stojí konglomerát The Walt Disney Company, jenž příští rok vydá novou streamovací služby Disney+. Nedávno jsme se dozvěděli, že všechny marvelovky mají být z ostatních služeb odstraněny. Netflix ale diváky ujistil, že seriál Daredevil na službě zůstane a fanoušci si ho tak budou moct pustit následujících pár let. Dalším důvodem také může být fakt, že prvním dvěma zrušeným seriálům, tj. Iron Fist a Luke Cage, v druhých sériích výrazně klesla sledovanost. Posledními přeživšími jsou Jessica Jones a The Punisher. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz