Pátá a poslední sezóna seriálového hitu Papírový dům bude uvedena ještě letos a to ve dvou částech, z nichž první vyjde 3. září a druhá 3. prosince. V pondělí to zveřejnila společnost Netflix. Byl vydán také první trailer pro závěrečnou sezónu, který byl natočen v první polovině roku 2021.

„Když jsme začali psát pátou sezónu uprostřed pandemie, cítili jsme, že musíme změnit to, co lidé od poslední sezóny očekávali, a udělat dechberoucí finále první části. Ve druhé části poslední řady se více zaměříme na emocionální situaci hlavních postav,“ řekl Alex Pina, tvůrce a režisér seriálu. 

„Tým byl ve Španělské centrální bance zavřený více než 100 hodin. Podařilo se jim zachránit Lisabon, ale to nejhorší je po ztrátě jednoho z nich teprve čeká. Profesor byl zajat Sierrou a poprvé nemá žádný plán útěku. Jakmile se zdá, že už se nic jiného nemůže pokazit, na scénu přijde nepřítel, který je mnohem silnější než kterýkoli jiný, kterému čelili: armáda. Konec největší loupeže v historii se blíží a to, co začalo jako loupež, se promění ve válku.“ zní oficiální popis závěrečné sezóny na Netflixu . 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR