Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří snímek Neviditelný stihli na začátku března vidět v kině, určitě jste si museli v závěru filmu říkat, zda tvůrci nechávají otevřené dveře potencionálnímu pokračování. A vypadá to, že pravděpodobně ano.

Film The Invisible Man režiséra Leigha Whannella potěšil Universal Studios svou překvapivou návštěvností v kinech a zasel políčko pro onen spekulovaný Dark Universe, kde se mají objevovat známé hororové postavy ze 60., 70. a 80. let minulého století (dalším je například Ryan Gosling v jeho roli vlkodlaka, což vám určitě neuniklo).

Tvůrci vzali původní koncept neviditelného muže a vytvořili z něj naprosto odlišný příběh ze zcela nového úhlu pohledu – týrané manželky, které existenci neviditelného muže nikdo nevěří. Společně s akční kamerou a našlapanou hudbou jsme tento březen měli skutečně na co koukat – i když vlastně nebylo na co.

Embed from Getty Images

Představitelka hlavní role, Elisabeth Moss, která svůj herecký talent projevila již ve známém seriálu Příběh služebnice, byla nedávno dotázána na možné pokračování tohoto hororu. Všichni totiž víme, že dle závěrečné scény by mohl film klidně dál pokračovat. Na to však Moss zanechala jasnou zprávu pro všechny fanoušky:

„Podívejte, hlavním důvodem, proč začít uvažovat o dvojce, je to, zda to budou chtít diváci. Takže mi naznačte, že máte o pokračování zájem a já vám pomůžu.“

Dali byste si dvojku Neviditelného? Pokud jste ještě nestihli ani jedničku, už máte znovu možnost v kinech, tak ji nepromeškejte a nalaďte se trailerem:

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz