Tak tahle čerstvá informace zaskočila snad úplně všechny komiksové a filmové fanoušky. Nick Fury se neobjeví v Avengers: Infinity War a Avengers 4?!

Nedávno bylo potvrzeno, že se Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) dočkáme ve filmu Captain Marvel. Ten se bude odehrávat v 90. letech minulého století, a tak nás čeká výrazně mladší verze Furyho, ještě v době, kdy měl obě oči. A tak nějak se počítalo, že se s bývalým ředitelem S.H.I.E.L.D.u setkáme i v Avengers: Infinity War. Jenže ouha, s jeho účastí ve filmu to nevypadá příliš nadějně.

Zdroj: slashfilm.com

Samuel L. Jackson během propagování svého nejnovějšího filmu The Hitman’s Bodyguard potvrdil, že se neobjeví ve filmu Black Panther, což ho osobně štve možná nejvíce. Následně také oznámil, že neví, zda se objeví v Avengers: Infinity War a Avengers 4. Jelikož natáčení zrovna probíhá a mu ještě nikdo ohledně filmu nezavolal. Pokud by se pro Nicka Furyho opravdu nakonec místo ve filmu nenašlo, byla by to škoda. Samuel L. Jackson má totiž po Captain Marvel s Marvelem smlouvu na ještě jeden film.

Je podle vás škoda, že se Nick Fury pravděpodobně v Infinity War neobjeví? A nebo pro něj zkrátka ve filmu není místo? Napište nám vaše postřehy a názory dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz