Kdo z vás by neznam Normana Reeduse. Oblíbený herec, který hraje v seriálu The Walking Dead postavu Daryla Dixona, by se mohl stát dalším superhrdinou ze stáje Marvel Comics. Reedus by si totiž chtěl zahrát samotného Ghost Ridera.

Když skončila šestá série The Walking Dead, Norman se jal propagovat svou novou show „Ride With Norman Reedus“. Při té příležitosti se vyjádřil, že by si chtěl zahrát jednu z ikonických postav vydavatelství Marvel – Ghost Ridera. Stalo se tak při rozhovoru pro Uproxx, kde se jej dotazovali právě na jeho show, která běží od včerejška na AMC.

norman-reedus-ghost-riderPři otázce, zda by stál o roli Johnnyho Blaze, odpověděl s obrovským nadšením, že rozhodně ano. Dále prozradil, že původního Ghost Ridera s obličejem Nicolase Cage, má velmi rád. Nyní se navíc práva na Ghost Ridera vrátila do rukou Marvel Studios, takže je možný reboot Ghost Ridera hodně probíraná záležitost.

Jak známo, Reedus je velkým milovníkem motorek a téma ohledně Ghost Ridera se přesně nabízelo. Navíc má Norman i hromadu zkušeností, protože už v nějakém tom komiksovém filmu hrál (vzpoměňte na film Blade 2, kde hrál postavu Scuda nebo právě TWD). Role motocyklového kaskadéra, který svou duši upsal ďáblu by mu rozhodně seděla. Co myslíte?

Zdroj: Movieweb

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz