Pro všechny fanoušky seriálu The Walking Dead, ale hlavně postavy Daryla, tedy Normana Reeduse, mám dnes jednu skvělou zprávu. Na probíhající herní výstavě GamesCon, se včera na konferenci SONY objevil kratičký trailer na nic neříkající hru. Ovšem v ten samý okamžik bylo oznámeno, že interaktivní trailer je možno si okamžitě stáhnout.

Učinila tak i jedna rychlá letsplayerka, která neváhala a nahrála své počínání v průběhu tohoto dema. Video si můžete pustit níže a sami uvidíte, že je na co se těšit. Hra se zřejmě bude jmenovat Silent Hills (takže asi pokračování oblíbené hororové série), a na starosti ji bude mít japonský mág Hideo Kojima (Metal Gear Solid), spolu s režisérem Guillermem del Torem (Pacific Rim). Norman Reedus bude hrát prozatím nespecifikovanou postavu.

Když se to tak vezme, o hře samotné toho zase tolik nevíme, snad pouze dílčí info o tom, co jsme si napsali výše a také s jistotou, že hra výjde minimálně na herní mašinku od SONY, tedy Playstation 4. Věřím, že pro fanoušky Normana Reeduse to je skvělá zpráva, a pro příznivce hororové hry Silent Hill dvojnásob. Zvláště tehdy, když za hrou stojí takové persony, jako jsou Kojima a del Toro.

VIDEO :

[fbcomments]

-reklama-