Už v posledních minutách 3. série Riverdale jsme se dozvěděli, že Jughead Jones někdy v průběhu čtvrté série zemře. Poté už od vydání první epizody 4. série jsme párkrát na konci epizody viděli nový úryvek z budoucnosti. Ale nevěděli jsme, jak Jughead vlastně zemře. Teď už to víme. Článek obsahuje SPOILERY.

Nejnovější epizoda s názvem „The Ides of March“ byla odvysílána tuto středu a další bude následovat až za dva týdny, to je středa 26.2. Než se ale dostaneme k samotnému Jugheadovi, tak se nejdřív podíváme na celkový děj epizody.

Pro fanoušky „Varchie“ byl tento díl uspokojující, protože Veronica a Archie měli hodně společných scén. Veronica se snažila zapomenout na fakt, že její otec Hiram umírá, tím že si „chtěla užívat“. Byl to právě Archie, kdo jí vysvětlil, že by neměla utíkat před touto realitou, ale chovat se, jako by nic. Proto se Veronica rozhodla, že bude pokračovat ve své rumové kampani s Cheryl Blossomovou. I Archie měl svoje problémy, protože se dozvěděl, že nebude moct odmaturovat se svými přáteli.

FOTO: reprofoto YouTube

Později se všichni čtyři sešli na stonewallské párty, kde Jughead a Betty měli plán. Jaký, to zatím nevíme, protože poté, co Jughead odešel s Bretem do lesa, se už nevrátil. Těsně předtím, než Veronica a Archie našli Betty stát nad Jugheadovým tělem, jsme viděli setkání Donny a Betty. Donna jí řekla, že šla navštívit do vězení Evelyn Everneverovou, kde se prý dozvěděla další spouštěcí slovo na „Temnou Betty“, jako byla předtím mandarinka. Z toho tedy vyplývá, že Donna mohla zmanipulovat Betty k tomu, aby zabila Jugheada. Každopádně Jughead opravdu podle Archieho neměl puls, takže buď je opravdu mrtvý, nebo tak aspoň zatím vypadá. Osobně nevěřím, že je Jughead mrtvý, protože jak by pak mohl vyprávět děj epizody?

Zabila zhypnotizovaná Betty Jugheada? Nebo je to všechno část jejich plánu? Nová epizoda Riverdale vyjde až za dva týdny, zde je upoutávka:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz