Mytologie Harryho Pottera je v této fázi už do detailů prozkoumaná věc, přesto ale stále narážíme na neobjasněné příběhy. Hodně takovýchto případů by mohla objasnit nová série filmů o Fantastických zvířatech. Na základě nových fotek a informací nejedna chytrá přišla na to, že již brzy by se nám mohl odkrýt původ Voldemortova mazlíčka – hada Nagini.

Na společné fotce herců můžeme vidět dosud bezejmennou ženu, kterou hraje Claudia Kim a sedí vedle Credence (Cože ? Co ten tady dělá ?) a jediné co o ní dosud víme je, že je pod kletbou, známou jako Maledictus, se kterou se v kouzelnickém světě setkáváme poprvé. Maledisctus je prokletí velice podobné zvěromágovi, ovšem s rozdílem, že kouzelník se jednoho dne nebude moct proměnit zpět do své lidské formy a zůstane už navždy zvířetem.

Související obrázek

Vodítek k tomu, že záhadná žena vedle Credence je ve skutečnosti Nagini je mnoho. Začneme s jejím oblečením, kdy její kalhoty při bližším pohledu mohou připomínat hadí šupiny. Velkou součástí druhých Fantastických zvířat bude magický cirkus Arcanus. V traileru můžeme vidět malé útržky z tohoto cirkusu včetně plakátu lákající diváky na představení hadí ženy. A jelikož naše záhadná je podle všeho zaměstnanec tohoto cirkusu zbývá nám už jen hádat, k jakému zvířeti je zakletá, a jestli ona není zmíněná hadí žena tak končím svoji kariéru filmového teoretika.

Je dost možné, že právě Grindelwald byl ten co Nagini zaklel, jelikož má svoji historii se zvrácenými experimenty. Hadi měli vždycky speciální místo ve vesmíru Harryho Pottera, už jen protože jsou věčně spojováni se záporáky a Zmijozelem jako takovým. Pokud bude ona maledictus skutečné zakletá do hada, věřím, že to není žádná náhoda a bude hrát v příběhu velkou roli.

Výsledek obrázku pro maledictus

Této teorii nahrává i to, že u většiny nových postav již teď známe jména a i určité charakterové pozadí, ovšem záhadná žena zatím zveřejněna nebyla. Hlavním důvodem může být, že jméno této postavy je spoiler. Další nápověda je, že kletba maledictus je poprvé oznámena pro tuto postavu. Pokud by v příběhu chtěli nepodstatnou hadí ženu, stačilo by z ní udělat zvěromága, nemám pravdu ? Leda že by bylo důležité, aby hadem zůstala navždy…

Vypadá to, že první Fantastická zvířata byla jen úvodem pro nové postavy a s druhým filmem nastal čas prozkoumávat rozsáhlejší příběhy, které budou mít efekt i na hlavní sérii o Harrym. Těšíte se na pokračování ?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz