Po konci 8. série American Horror Story se o této značce příliš nemluvilo. Velké haló přišlo až ve chvíli, kdy tvůrce, Ryan Murphy, oznámil nové téma. Letos se můžeme těšit na podtitul 1984. Co to znamená? V jaké době se bude 9. série odehrávat? O čem bude? To vše jsou otázky, na které zatím s jistotou nelze odpověď. Přesto však dostáváme první pohled na novou sérii již nyní. 

Soudě podle podtitulu se můžeme těšit na příběh z minulosti. Možnost, že Ryan Murphy překvapí a zasadí příběh opět do jiné doby, tu však stále je. O nové sérii víme zatím tolik:

Podtitul zní 1984. Můžeme se těšit na několik starých známých tváří, jmenovitě např. na Sarah Paulson, Emmu Roberts, Adinu Porter, Billie Lourd, Finna Wittrocka, Leslie Grossman, nebo Codyho Ferna. Nově uvidíme Guse Kenworthyho, Charlieho Carvera, Angelicu Ross a Darrena Crisse. Méně šťastná zpráva se týká návratu Evana Peterse. Ten se bohužel do nejnovější série nevrátí. Jak sám prohlásil, dává si tento rok od AHS pauzu. Stejně tak neuvidíme ani hvězdu posledních sérií, Cheyenna Jacksona.

A teď už k té největší novince. Tvůrce seriálu Ryan Murphy sdílel na svém instagramovém profilu krátké teaser video, které nám představuje jednotlivé charaktery/herce v nejrůznějších outfitech. Ukázka je stylizovaná do 80. let, tudíž je víceméně jasné, že se příběh 9. série bude alespoň z části odehrávat v roce 1984.

Na hororová 80. léta se můžeme těšit již letos v září, tedy přesněji 18. 9. 2019. První teaser působí velmi vesele a jen málokdo by si pomyslel, že se jedná o ukázku na hororovou sérii. V jakém duchu se nová řada ponese, to se dozvíme již za pár měsíců.

Jak se vám líbí první ukázka na American Horror Story: 1984? Co říkáte na obsazení? Líbí se vám podtitul 9. série? Dejte nám vědět dolů do komentářů! 

-reklama-
Podělte se o svůj názor: