The Walking Dead (Živí mrtví) je s námi již od podzimu roku 2010. V letošním roce se můžeme těšit na druhou polovinu 8. série, která bude pro některé jednou z nejsmutnějších sérií vůbec, jelikož v ní ztratíme další ústřední charakter. Tentokrát to nebude nikdy jiný než mladý Carl Grimes. Pojďte se podívat na několik nových fotek.

Premiéra druhé poloviny 8. série nás čeká již příští týden. Jako menší lákadlo vypustili tvůrci kromě několika ukázek i fotky, které nám ukazují, co se děje po tragické noci, kterou si Alexandrie a její obyvatelé prošli.

Tyto fotky zaručeně splňují svůj účel – nalákat, co nejvíce fanoušků. Na fotce níže, např. sledujeme Ricka, jak bojuje s chodcem za pomocí hasícího přístroje, zatímco za ním vidíme plameny. Můžeme si zde všimnou menšího detailu z předešlé řady, kde si Rick roztrhl své oblíbené kalhoty – na pravé noze jde vidět, jak jsou kalhoty zašité.

The Walking Dead (Živí mrtví) si v posledních letech velmi oblíbilo tzv. cliffhangery. Tentokrát v podobě odhalení Carlova kousance. 9. epizoda, která nás čeká již příští týden, bez pochyby zasáhne nejednoho diváka, jelikož ukončí dlouhé vystoupení Chandlera Riggse coby Carla Grimese, který v seriálu vystupoval od jeho první řady, tedy od roku 2010.

Představitel Carla, Chandler Riggs, později prohlásil: „Odchod ze seriálu nebylo mé rozhodnutí. Bylo tak učiněno kvůli příběhu. Dává smysl, že se to Rickovi s Michonne a ostatním postavám stalo.“

Oficiální synopse pro druhou poloviny 8. série:

„Válka s Neganem má devastující dopad na každého účastníka. Komunity jsou zlomené. Alexandrie je zničena, Hilltop se stal útočiště pro přeživší z ostatních komunit a Království je rozdělené – půlka obyvatel mrtvá a druhá pod dohledem Spasitelů. Aby toho nebylo málo, tak Rick, který se zrovna vrátil zpět do Alexandrie, zjistí, že jeho syn, který právě zachránil obyvatele Alexandrie před útokem Negana, byl pokousán. Rickova motivace je právě roztříštěná a je jen na něm, jak se s tím vypořádá. Carl byl pro Ricka vždy symbolem naděje a připomínkou lidskosti – bylo by moudré, aby si i ostatní přeživší vzali poučení z jeho činů.

Rick a spol. nejsou jediní v ohrožení. Aaron a Enid se nacházejí v nepříjemné situaci u Oceanside, kde se snažili získat nové přátele, namísto toho však možná získali další nepřátele. Gabriel udělá vše proto, aby dopravil doktora Carsona zpět na Hilltop a těhotnou Maggie čeká mnoho morálních otázek, se kterými se musí coby velitelka Hilltopu poprat.

Kromě války se Negan vypořádává s problémy v jeho vlastních řadách, které vytvářejí dělníci, zrádci a také ti, kteří touží po moci. S velkým vítězstvím u Svatyně je Eugenova loajalita opět testována, neboť se objevují nové překážky.

Válka všechny vyčerpává a hranice mezi dobrem a zlem se stále více rozostřují. Lidé bojují za to, v co věří. Všichni společně vytvářejí něco většího, něco, díky čemu se budou cítit v bezpečí a za co bude stát žít.“

Nezapomeňte, že pokračování 8. série nás čeká již příští týden! Připravte si kapesníky, Carlova smrt a její následky se blíží. Co od druhé poloviny čekáte? Co si myslíte o stále klesající sledovanosti seriálu? Napište nám Váš názor dolů do komentářů a nezapomeňte hlasovat v anketě! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz