Nová epizoda nás čeká již příští týden. Otázkou na kterou se fanoušci ptají je kdo jsou vlastně naši noví nepřátelé, které jsme měli možnost zahlédnout na konci patnácté epizody Supergirl, tedy S02E15 s názvem „Exodus“. Kromě toho také další nové fotky k epizodě „Star-Crossed“ S02E16. (Článek obsahuje SPOILERY)

Tajemství o tom, kdo Teri Hatcher a Kevin Sorbo jsou se blíží ke konci. I když jsme byli schopni dát dohromady poměrně rychle jména herců, jejich jméno charakterů bylo odhaleno až nyní! Teri Hatcher si zahraje Rheu a Kevin Sorbo je neslavný Lar Gand! Lar Gand byl v DC komixu vlastně Mon-El. Stal se členem legie superhrdinů a má pravomoci, které jsou velmi podobné Supermanovi. Dobře vypadá interpretace Supergirl, ale Lar Gand je trochu jiný. Samozřejmě, že fanoušci mají podezření, vzhledem k tomu, že Sorbo bude hrát Lar Ganda, když je to v DC komixu již zmíněný Mon-El.

Ještě jednou tedy pro nezasvěcené je Lar Gand vlastně pravá identita Mon-Ela v DC komixu. S přijetím tohoto jména souvisí havárie na Zemi. A s tímhle vším také souvisí zároveň tyto skupiny : Legion of Super-Heroes, L.E.G.I.O.N., a the Science Police. Jedna z těchto skupin je tedy v DC komixu s Lan Gandem spojena a to Legion of Super-HeroesLegie Superhrdinů“ které se týká znak spatřený v pevnosti samoty během první série Supergirl.

Vzhledem k jeho dnům jako Herkules, Kevin Sorbo přinesl silnou přítomnost na obrazovku a my jsme nemohli být víc než rádi, že se k nám připojil do Supergirl.“ uvedl výkonný producent Andrew Kreisberg ve svém prohlášení.

A kdo vlastně je Legie Superhrdinů? Legie Superhrdinů je tým se sídlem na Zemi, pocházejí z mnoha různých světů a mají celou řadu různých pravomocí (schopnost létat a některé další výhody).

Teri jako Rhea bude hrát také tajemnou postavu, která se stane novým zlým padouchem druhé sezóny. „Bez urážky na některou z nádherných hereček, ale Teri Hatcher je má nejoblíbenější Lois Lane, (Superman)“ uvedl Andrew Kreisberg.“chcete-li ji vrátit do Super světa v úplně jiné části, je pro mě a pro fanoušky neuvěřitelným darem.“ dodal.

Záhadnější je Rhea tím, že se nezdá být přizpůsobena z DC komixu. K dispozici jsou dvě postavy pojmenované jako Rhea v kresleném vesmíru. Ale jedna je bohyně a druhá meta člověk a otázkou je, zda některá z nich sloužila jako inspirace pro roli Hatcher.

Abychom si více přiblížili její dvě možné verze. Jedna verze Rhei je taková, že nejprve se objevila jako člen skupiny Doom Patrol. Tato verze Rhei byla schopna manipulovat elektromagnetické spektrum.

Druhá verze se objevila v New Titans z roku 1985 a byla založena na mytologické interpretaci postavy. Ona a další Titáni jsou popisovány jako extra-dimenzionální rasou, kdysi uctíváni jako bohové, lidmi starověkého Řecka. Jejichž potomky jsou olympionici.

U Teriiny a Kevinovi postavy se předpokládá, že byli král a královna Daxamu, toto spojení by dávalo největší smysl.

Kromě výše uvedených fotografií byly zveřejněny i další:

 

To by byla jedna menší ochutnávka z nového dílu. Těžko říct co bude v seriálu bráno podle komixu a co ne. Pro co se tvůrci rozhodli nebo co naopak změnili si budeme muset počkat v průběhu dalších epizod. Tak co, jste připraveni poznat nové padouchy?

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz