Příští rok se na nás chystá první sólovka Spider-mana v rámci Marvel Cinematic Universe a již nyní víme, že ji budou provázet nemalá očekávání. Níže si zrekapitulujeme všechno podstané, co prozatím o této filmové novince víme. Jistě nemusím hovořit o tom, že se určitě máme na co těšit.

SPIDEY JE KONEČNĚ DOMA !

Po dlouhých tahanicích ohledně práv na filmového Spideyho, které donedávna drželi u SONY PICTURES, se situace konečně vyřešila a my jsem Petera Parkera nově mohli spatřit, coby součást MCU. Vzhledem k tomu, že reakce fanoušků jsou nadšené, není pochyb o tom, že v Marvel Studios, potažmo Sony Pictures (kteří spolupracují výhradně na značce Spider-man) chtějí mít z nové sólovky obrovský hit.

spi2Aktuálně tomu podřizují prakticky všechno. Tom Holland si roli samozřejmě zopakuje a díky bohu, že se tvůrci rozhodli nám neservírovat zrod jeho hrdiny znova (jsem si ale jist, že něco tam uvidíme). Režie se ujal Jon Watts, který za sebou nemá prakticky žádnou zkušenost s velkým bijákem. To by však nemělo nijak vadit, protože sázka na neznámého režiséra Marvelu několikrát v minulosti vyšla.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

1
2
Martin Synek (Digmen)
Redaktor, filmový a komiksový nadšenec