Jsou tomu už 3 měsíce co tvůrci Pirátů vypustili do světa první trailer teaser na nový díl. Fanoušci jsou již netrpěliví a vyloženě dychtí po každé novince, co se filmu týče. My Vám přinášíme první část novinek, které doposud víme o novém díle Pirátů z Karibiku. Další část článku vyjde po odhalení nových novinek.

Vše, co zatím víme o nových Pirátech z Karibiku

BLÍŽÍ SE PLNOHODNOTNÝ TRAILER

První trailer teaser, který nás měl nalákat na nové Piráty nám ukázal nového padoucha, kapitána Salazara (Javier Bardem). Dočkáme se tedy v plnohodnotném traileru Johnny Deppa coby Jacka Sparrowa? Nebo Geoffreyho Rushe jako Barbossy? Také bychom mohli vidět očekávaného Williama Turnera (Orlando Bloom), kterého postrádáme od třetího dílu. Možná uvidíme i novou Jackovu loď. Kdoví.

Johnny Depp se vrací na plátna kin jako ikonický Jack Sparrow ve zcela nových Pirátech – „Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta.“ Jack je opět v maléru. Jde po něm jeden z nejnebezpečnějších pirátů co kdy žil. Kapitán Salazar (Javier Bardem) unikl z Ďáblova trojúhelníku s jediným cílem – zabít všechny piráty, včetně Jacka Sparrowa. Jack má jedinou naději, najít Poseidonův trojzubec a stát se pánem všech moří.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz