Třetí řada Stranger Things nás opět zavede do 80. let minulého století a ukáže nám další dobrodružství malých nerdů, superhrdinky Jane, zamilovaného dua Nancy a Jonathana, kamarádského Stevea, šerifa Hoppera a mnoho dalších. Přesto, že je nová řada stále v nedohlednu, již nyní známe několik podstatných informací. Pojďte se podívat na všechny novinky o třetí řadě, které zatím víme.

10. Na koho se můžeme těšit?

screenrant.com

Máme pro vás dobrou zprávu. Víme, že se vrátí zpět celá naše parta malých nerdů. Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas), Noah Schnapp (Will) a samozřejmě Millie Bobby Brown (Jedenáctka/Jane). Ti všichni se opět vrátí a budou pokračovat ve svých rolích.

Také se můžeme těšit na teenagery Natalii Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan) a Joea Keeryho (Steve), kteří se vrátí po boku dospěláků Winony Ryder (Joyce) a Davida Harboura (Hopper). Do třetí řady se také vrací nové přírůstky z řady druhé, a to Dacre Montgomery (Billy) a Sadie Sink (Max).

9. Nové tváře, na které se můžeme těšit

screenrant.com

Ohledně obsazení třetí řady se zatím moc nemluví, tudíž toho nevíme mnoho. Oficiálně byla potvrzena postava mladé teenagerky Robin (Maya Hawke), kterou jsme mohli vidět v první ukázce na novou řadu. Robin je znuděna svou prací a životem v Hawkins, čímž se podobá nováčkům druhé řady, Billymu a Max.

Není známo na kolik přesně nových tváří se můžeme těšit, ale každá další nová tvář by mohla znamenat jednoho ze ztracených „sourozenců“ Jedenáctky. Víme, že se můžeme těšit na Priah Ferguson coby Lucasovu mladší sestru, Ericu, kterou bychom měli ve třetí řadě vídat o něco více. Není se čemu divit, když její krátká vystoupení v druhé řadě, udělala na diváky dojem.

Ve třetí řadě by se měly objevit ještě tři nové postavy. Dvě z nich jsou mužské. Cary Elwes spolu s Jakem Buseyem se připojí k nové řadě jako starosta Hawkins a neslušný reportér. Třetí je Francesca Reale, jejíž postava by měla vykonávat funkci plavčíka a měla by být nějakým způsobem spojena s jádrem nového velkého tajemství.

8. Příběh třetí řady

screenrant.com

Ačkoli existuje řada teorií o tom, jakým směrem by se měl příběh třetí řady ubírat, zatím neznáme žádné konkrétní detaily. Víme jen, že do Hawkins míří řada nových postav spolu se staronovou hrozbou. Městečko zažilo v posledních letech opravdu krušné časy, které, jak se zdá, zatím neskočily. Třetí řada nám představí svým způsobem nový příběh, avšak je jasné, že se můžeme opět těšit na klasiky jako potvory z říše Vzhůru nohama či zkorumpovanou vládu.

7. Kdy se třetí řady dočkáme?

giphy.com

Oficiální datum premiéry zatím nebylo stanoveni, nicméně již nyní je jasné, že se dočkáme třetí řady až v příštím roce, tedy 2019. Před nedávnem ale vyšla nová ukázka, která je stylizovaná do reklam z 80. let a láká nás na nové obchodní centrum, které otevírá v Hawkins v Indianě. Obchodní dům otevře své dveře příští rok v letě. Je tedy velmi pravděpodobné, že to bude právě léto 2019, kdy se dočkáme nové řady.

6. Začalo se již natáčet?

screenrant.com

Natáčení třetí řady začalo letos v dubnu. Začátek nám tvůrci oznámili pomocí krátkého video pohledu na část obsazení nové série. Viděli jsme dokonce i zmíněné nové tváře, a to Caryho Elwese, Jakea Buseye a Mayu Hawke, kterou jsme mohli vidět i v první oficiální ukázce coby Robin. Vzhledem k tomu, že se již natáčí, lze očekávat, že do několika měsíců se dočkáme i prvního plnohodnotného traileru.

5. Zatím nebyl zveřejněn žádný plakát

screenrant.com

Třetí řada Stranger Things se natáčí teprve několik měsíců, a proto zatím nebyl zveřejněn ani první plakát, který by nás lákal na novou řadu. Bohužel ani na letošním Comic-Conu v San Diegu nebyl zveřejněn žádný plakát. Nicméně jsme se v téže týdnu dočkali alespoň první ukázky.

4. Byla již potvrzena smrt jednoho charakteru!

screenrant.com

Nepodléhejte panice, bylo oznámeno, že třetí řada nám jednoduše ukáže, že Willův pes, na kterého většina z vás jistě už zapomněla, zemřel po první řadě seriálu, což je také důvod, proč se neobjevil v druhé řadě. Fanoušci totiž spekulovali, co se s Willovým čtyřnohým přítelem, Chesterem, stalo.

Noah Schnapp (Will) však prozradil, že v nové řadě uvidíme Chesterův hrobeček, čímž tvůrci fanouškům odhalí Chesterův osud. Seriál opravdu nezapomíná na žádný ze svých charakterů a každému se snaží nějakým způsobem uzavřít jeho příběh.

3. První fotky z natáčení

www.justjared.com

Natáčení je již v plném proudu a na povrch se začínají dostávat první fotky. Nejedná se zatím o nic oficiálního, nicméně i přesto se některým podařilo zachytit, jak probíhá natáčení třetí řady. Na fotkách můžeme vidět mladou Sadie Sink (Max), jak má na sobě žlutou pláštěnku – pravděpodobně reference na film To. Dále můžeme vidět novou tvář třetí řady, Mayu Hawke (Robin) a také nám již dobře známou Jedenáctku (Millie Bobby Brown).

Více fotek naleznete ZDE. 

2. První ukázka 

Doposud jsme se sice nedočkali žádného plnohodnotného traileru, který by nastínil příběh nové řady, ale dočkali jsme se alespoň prvního trailer TEASERU, který nás láká na nové obchodní centrum, které se otevře v Hawkins v Indianě příští rok v létě. Můžeme se těšit na spoustu obchodů, mezi kterými bude i obchod se zmrzlinou AHOY, ve kterém bude pracovat Steve spolu s novou postavou jménem Robin.

1. Zajímavost

screenrant.com

Herci a herečky dostanou přidáno! Alespoň tedy ti původní a hlavní. S rostoucí popularitou seriálu, rostou i výplaty našich oblíbených herců.

Mohlo by vás také zajímat:

Tohle bylo shrnutí novinek o třetí řadě Stranger Things. Těšíte se na novou řadu? Co říkáte na první ukázku? Nebojte se nám napsat dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.