Březen nám přinesl nový seriál z produkce Netflixu. Antalogický sci-fi seriál Love, Death & Robots sklidil nečekaný úspěch a fanoušci již nyní křičí po další sérii. A o čem že vlastně tahle nová pecka je a proč je tak originální? Na to se vám pokusím odpověď v několika málo řádcích níže.

Love, Death & Robots je antalogický seriál, přesněji tedy seriál o 18 epizodách, které na sebe nikterak nenavazujících a nemají mezi sebou žádnou spojitost. Každá epizoda seriálu má nejen svůj vlastní příběh, ale také svou vlastní animaci. Podíváme se do vesmíru, do katakomb, na farmu, do alternativních realit, na skládku, do Ruska, prostě všude možně.

Každá epizoda má odlišnou stopáž, avšak žádná epizoda není delší než 20 minut. Zhlédnutí jedné epizody, ne-li celého seriálu, vám tedy moc času nezabere. V každé epizodě se také můžeme těšit na tři hlavní věci. Jak už název napovídá, vždy bychom měli nějakým způsobem dostat „lásku, smrt a roboty/techniku“. Ve většině případech se seriálu tyto tři hlavní body daří dodržovat.

Čím, že je seriál vlastně tak speciální? Jak jsem již zmínil, tak každá epizoda má svůj vlastní příběh a animaci. Jednotlivé animace se většinou nesou v podobném duchu, jako příběh dané epizody. V mnoha případech se jedná o velmi propracované a realistické animace. Najdeme zde však také kreslené či jinak animované epizody.

Stojí seriál za zhlédnutí? Jste fanoušky žánru sci-fi? Máte rádi akci? Nevadí vám násilí a nahota? Pokud splňujete všechna tato kritéria, je seriál Love, Death & Robots přesně pro vás. Každá epizoda je navíc velmi krátká, a tak se nemusíte bát toho, že byste u sledování zabili mnoho času.

Podtrženo sečteno, nová pecka od Netflixu stojí rozhodně za zhlédnutí! Ať už jste fanoušky sci-fi nebo máte rádi akční seriály, rozhodně na Love, Death & Robots mrkněte! Humor seriálu také nechybí a kombinace všeho dohromady stojí opravdu za to. Pokud jste seriál již viděli, nezapomeňte nám do komentářů napsat, jak se vám líbil a která je vaše oblíbená epizoda. 

-reklama-