Po měsících spekulací se další, již devátý, film od fenomenálního Quentina Tarantina dočkal svého názvu a také dvojice hvězd, jenž se ujme hlavních rolí.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio se připojili k projektu nesoucí název „Once Upon a Time in Hollywood“.

Společnost Sony vydala oficiální tiskové prohlášení, které oznámilo casting a titul dalšího Tarantinova díla. Samotný Tarantino poskytl první skutečné informace popisující příběh, jenž se odehrává v roce 1969 v Los Angeles. Také prozradil některé detaily o hlavních postavách, které budou ztvárněny Leonardem Di Capriem („Nespoutaný Django“) a Bradem Pittem („Hanební pancharti“).

Hrdiny jsou  Rick Dalton (DiCaprio), bývalá hvězda západního televizního seriálu a jeho dlouholetý dublér Clint Booth (Pitt). Rick má slavnou sousedku… Sharon Tate.

Do role Sharon Tate, bývalé modelky a manželky Romana Polanského, jenž byla v devátém měsíci těhotenství zavražděna stoupenci Charlese Mansona, měla být navržena Margot Robbie.

Ačkoli „Once Upon a Time in Hollywood“ není přímo o vraždách Mansonovy rodiny, je Tarantino nadšený, že může představit scénář, na kterém pracuje již pět let a oprášit tak příběhy z Hollywoodu a L.A., které vzal čas

„Once Upon a Time in Hollywood“ dorazí do kin 9. srpna 2019 – tedy na 50. výročí smrti Sharon Tate.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz