Jste fanoušky hororového světa V zajetí démonů? Líbí se vám hororové snímky V zajetí démonů (2013), Annabelle (2014) nebo Sestra (2018)? Pokud ano, tak to mám pro vás dobrou zprávu. V letošním roce se totiž svět V zajetí démonů opět rozroste a to hned o dva nové kousky. 

Prvním snímkem ze světa V zajetí démonů bude La Llorona: Prokletá ženakterý do našich kin míří již 18. 4. 2019. O tomto snímku se dlouhou dobu polemizovalo, zdali skutečně patří do světa V zajetí démonů, jelikož se na rozdíl od loňské Sestry svou návazností na tento vesmír nikterak zvlášť nechlubí.

Naneštěstí z několika málo ukázek, které jsme v posledních měsících dostali, lze poznat, že se skutečně jedná o stejný svět. Napovídá tomu hned několik faktorů: Producentem snímku je autor hororového světa V zajetí démonů, James Wan. Ve filmu se objevuje postava kněze Pereze, kterého jsme mohli vidět již ve snímku Annabelle (2014). 

Druhým snímkem, který v letošním roce rozšíří hororový svět V zajetí démonů, bude třetí pokračování démonické panenky Annabelle. Film ponese název Annabelle Comes Home, v českém překladu Annabelle 3: NávratPremiéra byla stanovena na 27. 06. 2019, tedy zhruba dva měsíce po snímku La Llorona: Prokletá žena. 

Na první ukázku k filmu Annabelle 3: Návrat se můžete podívat níže. Co je na třetím pokračování Annabelle tak výjimečné? Jako první ze tří filmů o démonické panence se nebude odehrávat v minulosti. Ústřední postavou tentokrát bude dcera vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine WarrenovýchJudy Warrenová. Ve snímku se také můžeme těšit na zmíněný pár vyšetřovatelů.

Jak se vám líbí ukázka na nejnovější Annabelle? Jste rádi, že zase uvidíme Warrenovi? Napište nám do komentářů a nezapomeňte, že třetí Annabelle dorazí do našich kin již 27. 06. 2019. Čekání si můžete zkrátit snímkem La Llorona: Prokletá žena, který má premiéru o něco dříve a to 18. 4. 2019. 

-reklama-