Oblíbené vánoční komedie Sám doma a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku jsou stálicemi na našich obrazovkách již desítky let. Přesto si i nadále nacházejí své diváky, a to nejen v období Vánoc. Malého roztomilého rošťáka Kevina, kterého poprvé zapomenou doma a podruhé se ocitne sám v New Yorku, si zahrál dnes již jedenačtyřicetiletý Macaulay Culkin. A protože remake úspěšných hitů je u tvůrců filmu oblíbený, rozhodli se pro dalšího Sám doma. Předchozí se moc nepovedly a na první dva filmy úspěšností nenavázaly. Bude tomu tak i tentokrát?

Ve filmu bude dost zásadních rozdílů, například místo malého blonďatého Kevina zapomenou doma baculatého desetiletého tmavovlasého Maxe. Tvůrci ale zachovali koncept, který podle nich stojí za úspěchem prvního filmu. Opět odlétá na vánoční svátky pryč početná rodina, která zapomene malého chlapce doma. Nebude chybět ani máma, která se bude snažit všemožně dostat domů za svým synem. A samozřejmě zloději, tentokrát žena a muž, kteří to v domě plném nástrah pěkně schytají.

Maxe si zahraje dvanáctiletý mladík z Anglie Archie Yates, pro kterého to bude teprve druhá filmová role. Objeví se i starý známý z prvních dvou Sám doma. Bude to Devin Ratray alias Buzz McCallister, který si zahraje policistu.

Porovnání obou snímků a stejných momentů, můžete zhlédnout tady:

Zdroje informací: fdb.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA