Nová minutová ukázka na velmi očekávaný film Avengers: Endgame byla právě vpuštěna do světa! S krátkým trailerem byl zahájen i předprodej vstupenek na samotný dvaadvacátý film z fikčního světa Marvel Cinematic Universe. 

„Nezáleží na tom, kolik jsme ztratili, ale na tom, kolik nám ještě zůstalo“ – Tony stark

V pořadí již třetí a zřejmě finální trailer na Avengers: Endgame byl zveřejněn zhruba tři týdny před premiérou. Snímek z dílny Marvel Studios nás vtáhne do bitvy superhrdinů proti „Šílenému Titánovi“ Thanosovi. Čtvrtá týmovka zakončí veleúspěšnou dekádu vesmíru MCU a některých hrdinů, ale zase otevře dveře pro nové postavy, kteří se stanou novými tahouny vesmíru po několik dalších let. Avengers: Endgame navazuje na film Avengers: Infinity War, jenž byl do kin uveden v dubnu roku 2018 a ve kterém Thanos lusknutím odstranil polovinu všeho živého.

Captain Amerika a Iron Man se dají zase dohromady, Captain Marvel se přidá k Avengers a i ostatní zbrojí do finální bitvy s fialovým obrem. Co všechno scény z tohoto traileru znamenají se dozvíme už za několik dní v kinech. Stejně jako ostatní trailery, video neukazuje mnoho, ale už teď je jasné, že film bude pro opravdové fanoušky velmi emotivní. S vydáním posledního traileru byl také zahájen předprodej a některá multikina nabízejí i speciální Avengers Marathon. Na předpremiéru se můžeme těšit už 24. dubna, oficiální datum uvedení do kin je poté stanoveno o dva dny později. Připravujeme pro vás i detailnější rozbor traileru.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz