Patříte také mezi fanoušky seriálů, které vznikly na základě komiksových předloh? V tom případě je tento seriál přímo pro Vás! Jde o Deadly Class, o kterém jsme Vás informovali již dříve, a můžete si o něm přečíst v našich předcházejících článcích. Na této novince pracují velká jména Anthony a Joe Russo, kteří jsou známí zejména díky skvělé „Marvelovce“ Avengers: Infinity War. Tihle bratři nám tedy ukázaly, že mají skutečný talent, tak proč se taky nepodívat na tuto novinku?  

Podle traileru to vypadá, že se dočkáme hodně speciální školy, která své žáky vychovává k zabíjení. Taky se dočkáme zajímavých postav, jako třeba přísného ředitele, ze kterého srší strach a svoje chování mění podle toho, jak se mu zrovna hodí. Také se dočkáme mladých sympatických postav, nových přátelství a zajímavých bojových scén. Myslím, že tento seriál bude mít všechno, co fanoušci komiksů potřebují. Podle mě seriál vypadá hodně zajímavě. Premiéry se dočkáme 16. ledna 2019 na televizní stanici SyFy. Níže se můžete také podívat na oficiální plakát.

Zdroj: denofgeek.com

Tak jak jste na tom se seriály podobného typu? Dáte šanci i Deadly Class? Vaše názory na trailer nám neváhejte napsat do komentářů. 

Zdroje: youtube.com/TV Guide; denofgeek.com
-reklama-