Za sedm měsíců se dočkáme nových Avengers. I když jsme se ještě žádného oficiálního oznámení od Marvelu nedočkali, internet je plný teorií o tom, co se může v očekáváném filmu stát. Endgame, The Last Avenger, Annihilation, Final Hour,…To všechno jsou názvy, které by podle fanoušků mohli mít noví Avengers.

Teď to ale vypadá, že se možná v Avengers 4 objeví nový záporák. Vyplývá to z popisků k oficiálním produktům od Marvelu. K postavičkám Thora a Rocketa je napsáno: „Thor z Asgradu pevně drží mocný Stormbreaker v boji proti novým nepřátelům,“ a „Rocket se spojí s novým týmem, aby chránil galaxii před ještě větší hrozbou.“ Bohužel máme ještě velmi málo informací, abychom mohli dále posuzovat, jestli se opravdu objeví nový záporák, proti kterému by zbytek hrdinů bojoval. Mnoho fanoušků věří, že by do boje mohl vstoupit Annihilus, kvůli fámám o názvu Avengers: Annihilation (Avengers: Vyhlazení).

wallpapersmug.com

Dávalo by to ale smysl, Thanos už dokázal to, co chtěl a už nemá proč s Avengers dále bojovat. Příchod nové postavy by nebyl až takovým překvapením a otevřela by se tím možnost spojit Thanosovy síly se superhrdiny. Avengers by potom mohli využít Thanosovy rukavice, aby vrátili zpět čas a zachránili ty, které po lusknutí ztratili.

Dá se také spekulovat o osudu Steva Rogerse. Sám Chris Evans už oznámil konec v roli Kapitána Ameriky, proto je tu možnost, že se Kapitán obětuje. To stejné platí i pro Tonyho Starka, Robert Downey Jr. se sice oficiálně ještě nerozloučil, ale je to jen otázka času, kdy to udělá. Stějne jako Evansovi, i jemu končí smlouva a sám už prozradil, že se nechce v obleku Iron Mana prohánět do 60let.

Na to, jestli je nějaká teorie pravdivá si počkáme do 25. dubna 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz