Máte rádi zombie filmy? Nevadí vám, když se u nich víc nasmějete než vyděsíte? Pokud splňujete všechny tyto body, máte se na co těšit. Letos v červnu totiž vyjde nová hororová komedie The Dead Don’t Die, která má přímo hvězdné obsazení! 

Snímek The Dead Don’t Die se odehrává v malém americkém městečku Centerville, které se musí vypořádat s hromadou mrtvých, kteří začnou vstávat ze svých hrobů.

Příběh filmu není nikterak převratný, co je však na filmu výjimečné, je jeho překvapivě hvězdné obsazení. Můžeme se těšit na Chloë Sevigny, kterou můžeme znát např. ze seriálu American Horror Story (2011), Adama Drivera, který je jednou z ústředních postav nejnovější Star Wars trilogie, Tildu Swinton, kterou můžeme znát jako ledovou královnu Jadis z Letopisů Narnie (2006), Stevea Buscemiho z komedie Přízračný svět (2001), Caleba Landryho Jonese z filmu X-Men: První třída (2011) nebo na několik zpěváků, jako jsou např. legendární Iggy Pop, RZA a talentovaná Selena Gomez. 

Třešničkou na dortu je pak herec Bill Murray, kterého můžeme znát z mnoha skvělých rolí jmenovitě např. Krotitelé duchů (1983) nebo Na Hromnice o den více (1993). Bill Murray není v komediálních zombie filmech žádným nováčkem. Roku 2009 se objevil ve snímku Zombieland a podle dostupných informací by se měl objevit i v jeho pokračování Zombieland 2: Double Tap, které vyjde letos na podzim.

Premiéra filmu The Dead Don’t Die v USA je stanovena na 14. 6. 2019. Jak se vám nová zombie komedie zamlouvá? Co říkáte na hvězdné obsazení filmu? Na koho se těšíte nejvíce?

-reklama-