Už delší dobu máte pocit, že sportovní kanály v televizi nemají tu potřebnou šťávu a nemůžete najít nic, co byste chtěli dlouhodobě sledovat? Už se vám omrzel hokej, šipky i kulečník? Chcete se dívat na něco, co má napětí a zároveň vyžaduje logické přemýšlení? V rozhovoru s Lukasem Mollbergem, odborníkem na online kasina Vám pomůžeme odhalit zákoutí Blackjacku, pokeru a dalších her, a to nejen v televizi!

Kdo je vlastně Lukas Mollberg?

Dobrý den, Lukasi, moc nás těší, že s Vámi máme možnost udělat rozhovor. Než přejdu k dalším otázkám, vadilo by Vám se krátce představit?

Dobrý den, já jsem samozřejmě velmi rád, že tento rozhovor společně uděláme a jen ve stručnosti se představím. Jsem Lukas Mollberg a zabývám se tematikou hazardních her, kasin a hraní, ať už to v kamenných kasinech nebo na internetu. Mimo jiné se ve svém volném čase rád dívám na televizi, například na přenosy pokeru, nebo Blackjacku.

Hazardní hry jako oblíbená televizní zábava

Lukasi, takže vy sledujete Blackjack v televizi? Mohl byste nám osvětlit, kde a jak takový přenos Blackjacku probíhá?

Mnoho lidí si myslí, že v televizi se můžete na sportovních kanálech dívat jen na sporty jako je fotbal nebo hokej. Ale dnes už se, často i živě, přenáší hry Blackjacku, nebo jiných hazardních her. Stačí, když si vyhledáte, jaké stanice hry přenáší, a budete mít nejaktuálnější přehled.

Promiňte, je to vůbec zábavné? Není to pouze sledování nudného posouvání karet?

Ale to vůbec ne! Nemusíte se bát, že se budete nudit. Blackjack je akční hra, budete celou dobu v napětí, navíc se můžete sledováním v televizi naučit pravidlům a různým herním strategiím.  

To zní opravdu zajímavě! Lukasi, mohl byste nám osvětlit, jaká jsou pravidla Blackjacku, tak aby naši diváci zhruba věděli, co očekávat?

Blackjack je ve své podstatě jednoduchá a velmi logická hra. Vítězem se stává ten, kdo shromáždí karty o hodnotě 21. Při hraní musíte počítat s používáním anglických termínů, jako je hit, double, nebo split. Obecně se pravidlům hazardních her věnuji na svém blogu, takže kdo by chtěl vědět detaily, může si je přečíst. Bude to určitě snadnější na pochopení.

Blackjack nejen v televizi

Lukasi, řekněte nám něco více o Vašem blogu.

Můj web se jmenuje Casinoble a píšu na něm obecně o hazardních hrách, jejich pravidlech, ale také o hraní online. Hraní online koneckonců může být zajímavou zábavou pro každého televizního diváka, který Blackjacku, nebo jiným hrám propadne při sledování přenosů v televizi.

Mohl byste například něco doporučit našim čtenářům, které myšlenka na online hraní zaujala?

Určitě, moc rád. Na svém blogu publikuji mnoho recenzí o online kasinech, možnostech hraní, nejlepších jackpotech a vůbec o světě gamblingu. Začátečníkům v Blackjacku bych rozhodně doporučil opatrnost a rozvahu. Rozhodně nezapomínejte na pravidla, a pokud se hned ze startu necítíte na hraní o peníze, můžete zkusit hraní online zdarma.

Online hraní jako odreagování a aktivní zábava

Takže vy se vlastně i ve svém volném čase zabýváte svou prací, když sledujete Blackjack a podobné přenosy!

Ano, já vždycky říkám, že jsem tak trochu workoholik.

Než se s Vámi rozloučíme a já Vám poděkuji za rozhovor, zeptám se ještě na osobnější otázku, a to sice, zda vy sám si někdy zahrajete Blackjack?

Ano, samozřejmě. Rád si zahraju jak s přáteli, tak i v online kasinu. Je to velice zábavná a odrezující činnost. Můžete jednoduše vypnout a soustředit se jen na vaši strategii a to jak vyhrát.

Lukasi moc Vám děkuji za příjemný rozhovor a budu se těšit někdy na viděnou!

Já také, děkuji.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz