Konec seriálu Průměrňákovi po devíti sériích vyvolal u diváků neklid. Fanoušci ještě nejsou připraveni dát rodině Heckových sbohem, naštěstí tvůrci chystají spinoff. Ten bude vyprávět příběh Sue a jejího nejlepšího přítele Brada. Nový seriál se bude jmenovat Sue Sue in the City.

V názvu není žádný překlep, skutečně to je „Sue Sue in the City“. V seriálu by se měly objevovat hlavně nové postavy, Sue ale samozřejmě nebude zcela odtržena od přátel a rodiny. Brock Ciarlelli, ztvárňující Brada, byl obsazen jako pravidelný herec. Je tedy dost možné, že dostane více prostoru, než tomu bylo do teď v Průměrňákových.

Od projektu se očekává, že Sue opustí své rodné město a vysokou i domov nechá za sebou v Orsonu. Začne nový život a kariéru v Chicagu. Zatím nejsou dostupné informace o tom, jak do života Sue zakomponují Brada, ale teoreticky by mohli být spolubydlícími.

www.hollywoodreporter.com

Zatím není jisté jestli bude seriál navazovat tam, kde Průměrňákovi končí. V tuto chvíli nemáme ani 100% záruku toho, že vůbec bude seriál objednán. Ovšem oznámení názvu a obsazení Brocka Ciarlelliho by mohlo znamenat, že ABC spinoffu veří. Podle všeho byli Průměrňákovi dostatečně oblíbení na to, aby samostatný seriál o Sue přilákal diváky. Velmi oblíbení jsou dokonce i mezi českými diváky. Zatím nám nezbývá nic jiného, než čekat na připravovaný pilotní díl.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:hollywoodreporter.com