Někteří jsou již zvědaví, jak se bude odehrávat třetí série Legends of Tomorrow (Legendy Zítřka). A jednou z otázek na kterou se fanoušci ptají je, zda uvidíme i nové postavy.

Loňské Legendy výrazně zmenšily počet členů týmu. A to smrt Leonarda Snarta/kapitán Cold (Wentworth Miller), stejně jako Kendra Saunders/Hawkgirl a Carter Hall/Hawkman, kteří tým opustili. Kromě toho i smrt muže, který založil tým superhrdinů Justice Society of America. S tím se tedy někteří ptají, co se připravuje pro třetí sérii. Podle jednoho z výkonných producentů tohoto seriálu, Phila Klemmera, třetí série ještě není zcela pevně dána, ale nové postavy by chtěli do boje nějakým způsobem zapojit.

,,Ještě jsme se úplně nerozhodli, ale máme skvělé nápady. A doufejme, že s tím bude studio souhlasit.“ odpověděl Klemmer na otázku ohledně nových postav. ,,Ale všechno funguje dobře, prostě chceme dál show udržovat a bavit ostatní.“ dodal.

Klemmer také poukázal na to, že zábavné charaktery v show se ukázaly být cenné v dnešní a současné době. ,,Nejsme schopni se jen točit okolo toho samého, takže co opravdu pomáhá, je provést restart. To je něco, co chceme udělat v příští sérii, protože to fungovalo i ve druhé. Také jsme přidali dvě nové postavy a to Nata Heywooda (Steel) a Amayu Jiwe (Vixen). Kromě toho se také vrátil i Snart. Což je úžasná věc na této show, která má waverider, naskytují se neustálé možnosti vrátit se do jakékoliv doby.“

Abychom si také připomněli kdo naše dvě nejnovější postavy jsou. Nate Heywood je historik specializující se na deduktivní historické rekonstrukce. Ten se také později s pomocí Olivera Queena (Arrow), dostane na loď waverideru a přivede ostatní zpět. Po vstříknutí s biomolekulárního zesilovače vytvořený Eobardem Thawnem a modifikovaným Rayem Palmerem, Nate získá schopnost transformovat svoji kůži do oceli. Což ho udělá velmi silným a odolným. Amaya Jiwe je také členem týmu legend, kromě toho bývalý člen již už zmíněné Justice Society of America, známá jako Vixen. Poté co zemřel Rex Tyler se rozhodla pomoc při jeho dopadení. Vlastní totem Tantu, díky kterému může přijímat schopnosti nejrůznějších zvířat.  Je téměř neporazitelná.

Dá se říct, že ti to dva jsou náhrada za Cartera a Kendru.

Uvítáte v Legendách rádi nové postavy? Nebo by jste to nechali tak jak to je?

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz