Mamince se díky covidové situaci podařilo těhotenství před veřejností dlouho skrývat. Není to tak dávno, co se Eliška s fanoušky seriálu Ulice podělila o radostnou novinku o jejím požehnaném stavu, a už tu máme další báječnou zprávu.

Tentokrát o narození miminka, to si přitom dalo na čas, a přišlo na svět několik dnů po plánovaném termínu. Eliška exkluzivně pro TV Nova prozradila: „Před pár dny přišel na svět náš chlapeček. Dělal chvíli drahoty, ale všechno dobře dopadlo. Jsme oba zdraví a jako rodina nesmírně šťastní.“ Eliška na svém Instagramu vyzvala své přátelé a fanoušky, aby ji zavalili fotkami přípitků na jejího prvorozeného syna, protože zdraví prý není nikdy dost!

Eliška Hanušová
Eliška Hanušová s prvorozeným synem, FOTO: Distribuce TV Nova / Eliška Hanušová

Eliška Hanušová hraje v seriálu Ulice Barboru Klímovou, nadanou studentku a nadšenou fotografku. Bára stejně jako Jana Rytířová narazila na Radima Mareše, který od pohledu působil jako úspěšný manažer, který má ovšem temné stránky – slibuje dívkám kariéru, ale nakonec je zneužije. S pomocí Jany a advokátky Elen Mrázové se pustí do nelehkého boje a snaží se Mareše dostat za mříže. Bára si z nepříjemného zážitku s Marešem nese hluboké šrámy na duši a těžko si zvyká na mužskou přítomnost.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR