Po dvou úspěšných sériích se seriálová adaptace kultovního komiksu z 90. let opět vrací na televizní obrazovky. Premiérové díly dramatického seriálu Preacher nabídnou dech beroucí akce a nebudou chybět ani ošemetné milostné pletky. Hlavní hrdinové Jesse a Tulip si sice zamilované pohledy opětují, realita je ale jiná. Herecké duo Ruth Negga a Dominic Cooper v dubnu tohoto roku ohlásilo, že se po osmiletém vztahu rozcházejí. Kdo ví, zda za to mohou dlouhé hodiny strávené spolu na place nebo jim po osmi letech jednoduše vyprchala jiskra. Podle jejich slov románek skončil přirozeně a chtěli by zůstat přáteli.

Partneři ve filmu, ex v realitě

Drama Preacher nebyl zdaleka jediný projekt, ve kterém se Dominic Cooper a Ruth Negga objevili společně. Dříve si spolu zahráli například v celovečerním trháku Warcraft: První střet, který sklidil úspěch po celém světě. Ve fantastické podívané založené na počítačové hře ztvárnil Cooper krále Llanea, Negga dostala roli jeho manželky. Kvůli čemu konkrétně se dokonalý pár po osmi letech rozešel zůstává záhadou, dlouhé hodiny strávené společně před kamerou na tom však jistě měly také svůj díl. Přitom ještě minulý rok v červnu se Negga svěřila magazínu The Edit s tím, že se jí s Cooperem spolupracuje neobvykle dobře. „Díky němu jsem si na natáčení nepřipadala osamělá. Lidé říkají: Nikdy nerandi s hercem.  Jak by ale mohlo fungovat soužití člověka s normální prací a druhého, který v rámci svého povolání musí často cestovat?“.

Zdroj: justjared.com

Prací na jiné myšlenky

S tím, jak se vypořádat s bývalkou na place, má britský herec Cooper už nějaké zkušenosti. Letos ho například uvidíme ve všemi očekávaném pokračování muzikálu Mamma Mia!, ve kterém zazáří po boku své dávné přítelkyně Amandy Seyfried. Ani Negga nezahálí. Na jiné myšlenky původem etiopská umělkyně přichází při práci na novém sci-fi dobrodružství Ad Astra, jenž se na kino plátnech objeví příští rok. V rámci něho spolupracuje také se známým hercem Bradem Pittem, který se s ní jistě rád podělí o rady, jak na natáčení po boku svých bývalých partnerů.

Třetí kolo u vozu

Poslední z tria hlavních hrdinů seriálu Preacher, Joe Gilgun, podobné trable řešit nemusí. Společnost už dlouho spekuluje o tom, zda se talentovaný Brit s někým stýká. Gilgun je totiž známý tím, že jména svých partnerek nerad prozrazuje. Webu Vice.com se navíc svěřil, že má s randěním problémy. „S holkama mi to vážně nejde. Pravděpodobně bych na tom byl líp, ale já jen málo chodím ven, za to často hraju Call Of Duty. Neříkám, že by mě nebavilo s holkami povídat a tak, ale je to nebezpečný, protože je tu taková věc jako ‚friend zone‘. Kamarád mi o ní říkal“. 

Hon na samotného Boha pokračuje

Všichni tři herci se společně potkali mimo jiné také při natáčení oblíbeného temného dramatu Preacher. Seriál z drsného Texasu nyní představuje třetí řadu, kterou uvede televizní stanice AMC, a to ve čtvrtek 19. července od deseti hodin večer. V nových dílech se můžeme těšit na pokračování honby za samotným Bohem. Trio hlavních hrdinů v podání kazatele s nadpřirozenými schopnostmi Jesseho Custra, ostřílené Tulip a irského staletého upíra Cassidyho čeká notná dávka strhujících překvapení, přelomových rozhodnutí i dobrodružství, při kterých se tají dech.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz