Je běžnou praxí, že když Hollywood neví, jak dál, buď něco předělá (nedávný snímek The Guilty s Jakem Gyllenhaalem), nebo natočí reboot, sequel či spin-off (Krotitelé duchů) ke známé franšíze. Nejnovějším přírůstkem do tohoto trendu je kultovní sitcom That ’70s Show, u nás vysílán pod názvem Zlatá sedmdesátá.

Poměrně populární sitcom, který se vysílal v letech 1998 až 2006 a pojednával o partě teenagerů vyrůstajících v 70. letech v městečku Point Place ve Wisconsinu, se dočká spin-offu. Za projektem stojí společnost Netflix, která si je zřejmě velmi dobře vědoma toho, co dělá.

Zdá se, že jediným větším odklonem od původního námětu bude doba vzniku. Děj se přesune do 90. let, ale koncept zůstává v podstatě stejný. Hlavní postavou bude Leia Formanová, dcera Erica a Donny, hlavní dvojice postav z původního seriálu. Léto stráví u prarodičů Reda a Kitty. Tam naváže vztahy s novou generací teenagerů.

Teprve čas ukáže, zda nový seriál dokáže dostát kvalitám původního seriálu, který v podstatě odstartoval hereckou kariéru herců jako Ashton Kutcher, Mila Kunis, Wilmer Valderrama, Topher Grace a Laura Prepon. Ať už to však dopadne jakkoli, je jisté, že se do rolí Reda a Kitty vrátí Kurtwood Smith a Debra Jo Rupp. Na druhou stranu je téměř jisté, že se do seriálu nevrátí herec Danny Masterson, kterého Netflix již vyhodil ze seriálu The Ranch.

Seriál zatím pochopitelně nemá stanovené datum, kdy se na streamovací platformě objeví. Nicméně bylo objednáno deset epizod a měl by se jmenovat That ’90s Show. Lze tedy předpokládat, že v českém překladu se bude jmenovat Zlatá devadesátá.

Zdroj: entertainmentweekly.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.