Loni, přesně 31. března, skončilo natáčení druhé série populárního Zaklínače od Netflixu. O rok později v tentýž den odstartovalo natáčení sezóny třetí. Ukončení produkce je naplánováno na konec září. V tomto článku si přečtete podrobnější informace o scénách, které můžeme v dalším pokračování očekávat, či datech a místech dalšího natáčení. 

Začátkem tohoto týdne byla na portálu redanianintelligence zveřejněna informace, že hlavní představitelé seriálu, Henry Cavill a Freya Allan, přicestovali do Kranjskej Gory ve Slovinsku, aby se začali připravovat na produkci seriálu. Na webu jsou také díky slovinským čtenářům dostupné podrobnější informace o harmonogramu natáčení.

Kromě zmíněné hlavní herecké dvojice byla také spatřena další mužská postava. Nepodařilo se ji však identifikovat kvůli masce, kterou měl muž na sobě. Zdá se, že si svůj obličej skrýval schválně, aby ho případní zvědavci nepoznali. Takže není jasné, zda tohoto dalšího člena známe, nebo ne.

Po prvních, celkem matoucích informacích, bylo jasné, že natáčení třetí série seriálu skutečně začne v Itálii. Přesněji u dvojice nádherných jezer, které těsně hraničí se Slovinskem s názvem Laghi di Fusine. Zdá se, že v Kranjské Goře se natáčet nakonec nebude, protože údajně slouží pouze jako mini-centrum pro zaklínačskou posádku a ubytování pro koně. 

Natáčení u zmíněných jezer by pravděpodobně mělo trvat jeden až dva dny, poté by se herci se štábem měli sbalit a přesunout na jih. Tyto informace byly aktualizovány 1. dubna a natáčení pokračovalo další den v Laghi di Fusine. Jednou z nepotvrzených informací je, že režisérem zde natáčené scény je Stephen Surjik, který se podílel na režii druhé části minulé série. 

Navíc se můžeme domnívat, že scéna byla relativně malá, protože místní zahlédli pouze dva koňské náklaďáky Juhasz opouštějící místo. Natáčení by mělo pokračovat v průběhu následujících dvou dní na zámku Predjama. Není jasné, zda se bude natáčet v interiéru, exteriéru či dokonce v tamních jeskyních. Přesto jsou fanoušci přesvědčeni, že opět půjde o velkolepé a nádherné lokality. Po Predjamském hradu se natáčení plánuje přesunout na vrch Nanos, který se nachází nedaleko hradu. 

Plán dalšího natáčení zatím vypadá takto: 5. dubna: Predjamský zámek, vrch Nanos, později Chorvatsko (v blízkosti Puly a ostrova Krk). 

Jak se na další sérii těšíte? Budete ji sledovat nebo jste natolik zklamaní z druhé sezóny, že se na ni dívat už neplánujete? Dejte nám vědět do komentářů a taky nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek z filmového a seriálového světa. 

Zdroj: redanianintelligence.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Milujem filmy a seriály, ako inak. :) Keď je čas, zahrám si nejakú tú hru. Moja najobľúbenejšia hra je Zaklínač. Tiež si občas zahrám Crasha Bandicoota a Sims. Momentálne si užívam materskú dovolenku. :)