The Vampire Diaries (Upíří deníky) začaly jako velmi slibný seriál pro mladistvé a své fanoušky si získaly během první série po celém světě. Ze začátku šlo o začleňování Eleny a jejího okolí do světa upírů a dalších nadpřirozených stvoření, které přerostlo v milostný trojúhelník Elena & Stefan & Damon a po úmrtí několika důležitých postav a změnách ve scénáři najednou sledujeme osudy všech, jenom ne Eleny, která momentálně „spí věčným spánkem“.

c146867e-def7-4acb-85b0-e3731ce53c9e

Odchodu Niny Dobrev ze seriálu jsme se nemohli moc divit, spoustu fanoušků z toho sice bylo v šoku, ale jak řekla sama Nina „po tolika letech je čas jít dál“. A ono koneckonců, těžko se hraje po boku bývalého přítele (Ian Somerhalder – Damon), o to víc, když s ním máte natáčet milostné scény, zatímco on plánoval svatbu s jinou. Navíc Nina obdržela několik slušných nabídek na filmy a chtěla se prosadit i jinak, než jen jako Elena z Upířích deníků, kdo by se ji divil?

O tom, jaký osud Elenu čeká a zda se vůbec Nina Dobrev do posledních dílů The Vampire Diaries vrátí, se diskutuje už od doby, co herečka ze seriálu odešla a až do dneška se nijak konkrétně nevyjádřila ani Julie Plec, produkční seriálu, ani Nina Dobrev. Spekulace se množily a množily, až nám konečně Nina dala odpověď, na kterou jsme všichni čekali!

„Zpátky na scéně / TVD navždy“

Takže všichni, kdo v tohle tiše doufali a po nocích se modlili, můžete jásat, protože Nina Dobrev aka Elena se vrací na scénu a na závěr osmé série se jí minimálně v jednom díle dočkáme! Co myslíte, čeká nás happy end? Co Věštíte Eleně na závěr?

Článek pro vás připravila Narry

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz