Once Upon a Time (česky Bylo, nebylo) – tento pohádkový seriál nás svým čarovným dějem doprovází už šestou sérii a my už se všichni nedočkavě těšíme na pokračování. Každopádně, ani Once Upon a Time se neobejde bez bolestivých ztrát a ničivého loučení, u kterého často nezůstává suché ani jedno naše oko. Pojďme si teď připomenout některé ze smrtí postav, které zásadně ovlivnili děj seriálu.

Milah (02×04)

S postavou Milah jsme se prakticky nestihli ani pořádně ztotožnit a už nám zemřela. Matka syna Baelfire a především manželka (tehdy ještě „normálního“) Rampelníka se po utrpení z každodenního života zamiluje do světoznámého piráta Captaina Hooka, opouští rodinu a vydává se za dobrodružstvím.

Za to ji prakticky můžeme jenom děkovat, protože bez tohoto kroku by se z Rampelníka nikdy nestal nový Temný, Milah by nenašel a před Hookovýma očima by ji nerozdrtil srdce. Že je to kruté? Ale kdeže! Hook se díky tomuto incidentu vydává na nekonečnou cestu pomsty, která ho nakonec dovede až k Emmě. Takže, Milah, díky! Měli jsme tě rádi. I když…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz