Tento pohádkový seriál už nám nabídl mnohé. Byli jsme svědky vzniku proradného Rampelníka, usmíření Sněhurky a Zlé Královny nebo skutečnosti, že Karkulka je samotným vlkem. Zjistili jsme, že Kapitán Hook není zcela tak ohavný jako v pohádkách a že opravdový strach bychom měli mít hlavně z Petera Pana. Dokonce jsme se dočkali i Aladina či Elsy z Ledového království. To všechno jsme mohli vidět v šesti sériích tohoto seriálu, který se pro velkou sledovanosti dokonce i nadaboval.  Nyní zde však vzniká otázka – dočkáme se pokračování?

Scénáristé Adam Horowitz a Edward Kitsis mluvili už od začátku za jedno – seriál bude mít sedm sérii! Tak to prostě bylo v plánu. No, fanoušci si ale řekli něco jiného a náhlý úbytek nejen českých „oncerů“ poznamenal budoucnost celého seriálu. A to mluví za vše. Každopádně, neztrácejme naději. Stejně jako my, i herci v podobě Jennifer Morrison (Emma), Colina O’Donoghue (Captain Hook), Lany Parrilly (Regina) či Roberta Carlyla (Rampelník) se nechtějí vzdát a do oné vysněné sedmé série už podepsali kontrakty.

Mezi všemi těmito herci však stále chybí ti, kteří představují jedny z hlavní postav – Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Josh Dallas (Princ Krasoň) a Jared Gilmore (Henry). Buď to tedy znamená, že se hercům do podepisování ještě nechce nebo že se s těmito rolemi už nepočítá. V posledních dílech šesté série si  můžeme všimnout jistých náznaků toho, že se s postavou Henryho asi brzy rychle rozloučíme a dokonce to vypadá, že i Emma se chystá na jakýsi závěrečný boj, což vypovídá jasně o tom, že se celý příběh uzavírá. Nezbývá nám tedy než čekat a doufat, že se tvůrci rozhodnou správně a informace k sedmé sérii nám poví dříve, než se na tento seriál dočista zapomene. A že by to byla škoda.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz